Technik a způsobů, které ženy používají pro své sebeuspokojení, je celá řada, a proto se ženská masturbace stává poměrně komplikovanou záležitostí. Pokud chceš poodhalit roušku tajemství tohohle choulostivého téma či se jen nechat inspirovat v tom, jak můžeš masturbovat, určitě tě následující text bude zajímat. Poznávání reakcí vlastního těla patří k životu a sexuálnímu rozvoji každé dívky a ženy. Objev, co vše s tebou dokáže udělat stimulování klitorisu a zjisti, jak na ženskou masturbaci.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Masturbovat lze i zaříznutím kalhotek na těch správných místech. Technik je opravdu velká řada!

Masturbovat lze i zaříznutím kalhotek na těch správných místech. Technik je opravdu velká řada!

Proč masturbovat?

Ať si kdo chce co chce říká, masturbace jednoznačně patří k životu. Díky ní poznáváme, jak naše tělo reaguje na vzrušivé podněty, vytváříme si intimní hranice a navíc pro některé slečny a dívky je masturbace jediný způsob, jak dosáhnout orgasmu aneb úplného sexuálního uspokojení. Masturbace navíc není nic, za co by se měly ženy stydět. Jedná se o přirozenou věc, přičemž pokud opravdu existuje někdo, kdo o sobě tvrdí, že se v životě alespoň jednou nepokusil sám sebe sexuálně uspokojit a stimulovat, tak pravděpodobně lže. Kluci onanují klidně i dvakrát či třikrát denně, navíc pokud jsou ve věku od 13 do 20 let.

Klik klik na klitoris

Nejméně náročná cesta za orgasmem je přímou nebo nepřímou stimulací klitorisu. Tento malý hrbolek (česky poštěváček) se nachází v místě, kde se sbíhají malé stydké pysky. Vzhledem k obrovskému množství nervových zakončení se jedná o velký zdroj rozkoše a v drtivé většině případů i hlavního aktéra všech masturbačních technik, o kterých se budeme bavit.

Postup a způsoby masturbace

Jak jsem již řekla, při masturbaci je vhodné zaměřit se právě na klitoris. Většina z nás není schopna dosáhnout orgasmu vaginálně, a proto je klitoris tím hlavním bodem ke stimulaci. Neboj se lehnout nahá na postel a začít se sama hladit po celém těle. Udělej si klid, příjemnou atmosféru a dbej na to, aby pochva i její okolí bylo dostatečně zvlhčené. Toho můžeš dosáhnout buď příjemnou předehrou sama se sebou, eventuelně využij svých slin či lubrikačního gelu. Při mazlení musí být poštěváček stále vlhký, aby nedocházelo k nepříjemnému pocitu a třeba i malým zraněním. Délka masturbace se liší u každé z nás. Některým to trvá 5 minut, jiným 40 minut. Dokud je ti ale vše příjemné, není důvod se zatěžovat. Osobně si jinak vystačím pouze z vlastní fantazií a klasickou technikou masturbace (masírování klitorisu prsty), pokud ale chceš, můžeš si klidně fantazii oživit koukáním na nějaké péčko či erotický film.

Jednotlivé metody

Teď už ale doopravdy k jednotlivým metodám, které jsem buď sama vyzkoušela  nebo jsem o nich slyšela od kámošek. Masturbace nemá žádná pravidla, takže možná přijdeš na něco, co ti bude příjemnější.

Sprcha či vodotrysk
Vodní masturbace jednoznačně patří k velmi oblíbeným technikám. Pokud máš doma masážní sprchu s nastavitelným tlakem vody, určitě se do ní zamiluješ :-) . S proudem vody můžeš libovolně experimentovat, dej si ale pozor na její teplotu. Není příjemné opařit si pipinku! Na druhou stranu můžeš zkusit i studenou vodu, protože i ta ti může poskytnout zajímavý zážitek.

Zaříznuté kalhotky
Poměrně zajímavé technika, během které si zařízneš vepředu i vzadu kalhotky tak, aby ti pruh napnuté látky přejížděl přes klitoris. Zkus se procházet či napnuté kalhotky jen tak posouvat rukou. Uvidíš, že na této technice rozhodně něco je! Nevýhodou je pouze skutečnost, že kalhotky můžeš po masturbaci rovnou hodit do špinavého prádla. A pokud budeš hodně divoká, klidně si je můžeš i v zápalu vášně roztrhnout.

Masírování klitorisu
Klasika, kterou ti přináší vykutálená dvojka jménem prostředníček a ukazováček. Tyto dva prsty přilož na vrchol pošťěváčku a začni se kruhovým pohybem masírovat. Výhodou zůstává, že máš vždy vše pod kontrolou a snadno si můžeš určovat tlak i rychlost. Prsty si můžeš do poštěváčku i klidně poklepávat.

Hraní s pysky
Klitoris můžeš i jen tak převalovat mezi stydkými pysky. Stačí chytit hrbolek mezi palec a ukazováček, přičemž pak už ho jen pomalu převaluješ ze strany na stranu. Tuto techniku je vhodné kombinovat s masírováním a hlazením pochvy celou dlaní.

Vibrátory, banány, okurky…
Pochopitelně existuje celá řada sexy hraček, přičemž některé modely jsou extra uzpůsobené přímo pro stimulaci klitorisu. Nemusím snad říkat, že některé z nich jsou opravdu pěkně vychytané :-) . Inspiruj se a podívej se na tip na nejoblíbenější masturbátory na trhu. Jestli nechceš do hraček investovat nebo nemáš žádnou po ruce, můžeš zkusit i banán nebo okurku. V tomhle případě ale musím upozornit na nebezpečí zranění či infekce. Vše, co do sebe chceš strčit, by mělo být čisté a hladké. Nejen z těchto důvodů doporučuji na banán či okurku nasadit kondom. Jakmile si budeš užívat divoké jízdy s Chiquitou, můžeš druhou rukou opět dráždit klitoris.

Orgasmická zábava

Ženská masturbace není ani pro jednu z nás povinnost, takže je pouze na tobě, jestli chceš něco podobného praktikovat denně či jednou za půl roku. V první řadě jde o sexuální uspokojení a objevování věcí, která se ti líbí. Hodně z nás bere masturbaci jako velmi příjemnou hru či způsob, jak se hezky zdarma odreagovat. Nesnaž se za každou cenu soustředit na dosažení orgasmu, to by mohlo tvé snahy snadno zničit. Užívej si sebe sama a příjemného prožitku.  A hlavně – pokud se ti to líbí, neexistuje sebepodivnější způsob masturbace, to mi věř!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • ja

  Mám jeden problém taky to dělám se sprchou ale ted posledni dobou neni to takovy a kdyz prestanu se sprchou tak tak muzu strcit klidne tri prsty a i hloubs nez treba pred rokem. Jsem furt panna?

 • Mr. and Mrs. Monkey

  Ahoj, jestli rádi masturubujete jako my, tak to zkuste s nějakou hračkou. Máme skvelej výběr jak pro muže, tak ženy. Masturbátory vám mohou hodně zlepšit ty části života, kdy nemáte partnera. Doporučuji vyzkoušet: https://www.divokeopice.cz/

 • Neznámá 15

  Jednou jsem si jezdila prstama po pochvě ani jsem tam nezajela bala jsem se ze se protrhnu jednou jsem to moc přehnala s tím hlazením a ted se bojím jestli nejsem protrhla a bylo to jenom na vrchu jsem protrhla nebo ne ??

 • Valerie

  No jako já si myslím že taky na tom není nic špatného, na příklad já se udělám dvouma způsoby, a to tak, když si to chci trochu užít, tak roztáhnu nohy a krouživými pohyby si třu poštěváčešk tak dlouho, dokud se neufělám a to mi věřte, že někdy mi to trvá i dvě godiny, :D no a když chci být rychle uděšlaná tak si lehnu na bok, pravou ruku si dám tak aby jsem si u toho mohla hrát s levou bradavklou, protožr nevím proč, ale co se týče vzrušrní je citlivější než pravá, no a to jsem hotova asi tak za pět minut. :D Jednou jsem to řekla kámošce, ona to zkusila, no a od té doby to dělá jak já. :D :D :D

 • Neznámo

  Je mi 14 let asi asi uz pul roku masturbuju a zkusila jsem okurku, ale protrhla jsem si p. blanu a jeste nikdy jsem nemela menstruaci a za pul roku my bude 15 a ja nevim co mam rict gynekolozce kdyz to jeste nedostanu. Poradte prosím.