Sex a vztahy

Proč je tak těžké si najít přítelkyni?

Když lidé říkají, že si nemohou najít partnerku, většinou je to proto, že nevěnují pozornost tomu, na čem ženám záleží. Zaměřují se na to, co sami chtějí, ale ne na to, co nabízejí.

Kdybyste zítra potkali ženu, která by byla přesně taková, o jaké jste vždy snili, byla by vším, co byste si kdy mohli přát, dokonalá žena s velkým Ž, proč by vás měla chtít? Co jí nabízíte vy? Kdybyste zítra potkali svou vysněnou přítelkyni, zatímco byste stáli ve skupině pěti dalších mužů, co by způsobilo, že by si vás všimla a chtěla vás místo jednoho z těch ostatních mužů?

Mnoho lidí si myslí, že odpověď zní “peníze” nebo “vzhled” nebo “drahé auto”, ale není tomu tak. Ženy se v otázce seznamování rozhodují velice rychle. Výzkumy ukázaly, že průměrné ženě stačí pouze 5 sekund, aby zhodnotila, jestli muž „stojí za to“  či nikoli. Je proto naprosto stěžejní udělat hned napoprvé na ženu dobrý dojem. Pokud se vám to nepovede, další šanci pravděpodobně už nedostanete. Jaké je tedy tajemství, které odlišuje chlapíky, o které se ženy perou, od loserů, kteří v nejlepším případě skončí v kategorii „kamarád“?

Tajemství úspěšných svůdníků

Většina úspěšných svůdníků mají několik věcí společných – jsou otevření, vtipní, hovorní, autentičtí a sebevědomí. Ale ne přehnaně sebevědomí – to může naopak vypadat, že se snažíte zakrývat nejistotu. Nestyďte se. Když vás někdo zaujme, řekněte to. Pozvěte dívku na rande… ale buďte ochotni přijmout ne jako odpověď. 

Zabodujte na prvním rande

Pokud žena souhlasí, že s vámi půjde na rande, překonali jste největší překážku – dala vám šanci. Stále to však můžete pokazit, takže si dejte pozor aby vaše první rande skončilo úspěchem. Buďte otevření a odvážní. Říkejte, co si myslíte, a myslete vážně, co říkáte. Ovšem nemluvte stále jen o sobě. Ženy milují muže, kteří dokážou také naslouchat. Chovejte se zkrátka k ženám jako k lidem. Pokud máte o ženu zájem, dejte jít o najevo. Neskrývejte své záměry tím, že budete předstírat přátelství a doufat, že se do vás jednoho dne zamiluje. Dejte jí najevo, co skutečně chcete. Hodně štěstí!

Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.