Bydlení Styl a móda

Jak si zútulnit ložnici? Díky těmto nápadům v ní budete mít hříšné myšlenky!

Ložnice patří mezi místa v bytě, kde si potřebujeme odpočinout, ale také si pořádně zařádit. Naši náladu přitom dokáže ovlivnit také materiál, který je v ní použit. Pojďte si do vaší ložnice pořídit samet, nebudete litovat!

Óda na samet

Ne nadarmo je samet zmíněn v tolika rockových baladách – když do své ložnice vpustíte tento luxusně vypadající materiál se skvělými vlastnostmi, nuda vás rozhodně nepotká! Samet je jemný a šetrný k pokožce, a pohled na něj vzbudí smyslnost v každém z nás. Potřebujete si večer skutečně odpočinout? I v tomto případě samet rozhodně oceníte – jeho jemnost vás obklopí, a vy usnete jako na obláčku. Už se těšíte na změnu ve své ložnici?

Změna během vteřiny

Máte rádi vaše flanelové povlečení, a za nic na světě se jej nechcete vzdát? V tom případě pro vás máme tip. Jelikož je flanel známý tím, že dokonale zahřeje, a velmi brzy nás ukolébá k spánku, zřejmě si v ložnici příliš zábavy neužijete. Možná ráno vstáváte čilí jako rybičky po prospané noci, ale někdy by to chtělo život trochu okořenit. Můžete si například pořídit sametový přehoz, kterým pokryjete celou postel, a nuda je ta tam! Samet je prostě dokonalý! Vše potřebné naleznete na Bubulakovo.cz.

Dokonalé doplňky

Samet budeme používat i v tomto případě – dokonale vyladěná postel, která nabádá nejen ke sladkému spánku, se totiž neobejde bez malých polštářků, které můžete použít například jako podklad při smyslné masáži. Přejete si odstín rudých růží, modrou, černou nebo bílou barvu? Vše si můžete pořídit během chvilky. Samet je nejen šetrný k pokožce, ale jedná se o materiál, který se díky moderním technologiím použitým při výrobě i dobře udržuje.

Jak vypadá vaše ložnice? Chtělo by to změnu? Využijte svou fantazii a dopřejte si ložnici svých snů!

Štítky

7 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • Pro mě je ložnic hodně důležitá. Chci ji mít pěknou, abych se tam dobře cítila a spalo se mi dobře. Momentálně máme ložnici v menší rekonstrukci. Koupili jsme si novou postel a skříň z https://www.hmnabytek.cz/loznice/ a ještě mi chybí nějaké doplňky a drobnosti a bude to dokonalý.

  • My máme malou ložnici, do které se nám vejde jen postel, noční stolky a malá skříň, takže když chci, aby ložnice vypadala jinak, tak koupím nové povlečení z https://www.vesna.cz/ a rázem ložnice vypadá úplně jinak.

  • Také jsem měla dlouhou dobu problém s tím, že jsme se v ložnici necítila příjemně. Dospěla jsem proto k tomu názoru, že by to chtělo změnu, a tak jsem si nechala udělat nový návrh ložnice u http://www.pwinterier.cz/ Na základě toho jsme ji předělali a od té doby je to moje nejoblíbenější místnost v domě.

  • Parádní tipy. Já teda z vlastní zkušenosti můžu říct, že ložnici dokáží docela dost proměnit například i nějaké hezké závěsy. Já třeba do té naší před časem kupovala nové z https://www.emako.cz/zaclony-a-zavesy/ a musím říct, že díky nim vypadá ložnice hned o něco lépe.

  • Rekonstruovali jsme nedávno ložnici a povedlo se to úplně úžasně, ale co je teda fakt nejdůležitější, jsou kvalitní matrace. Předtím jsme měli staré, moc tvrdé, a na spánku se to dost projevilo. Nyní jsme koupili modernější, dražší a nemůžeme si vynachválit. I když jsme si museli vzít půjčku zde https://www.ferovepujcky.cz/kratkodobe-pujcky protože jsme to finančně trošku nepropočítali.

  • Ložnice pro mě a manžela představuje klenot domácnosti. Kolik jsme si tam toho spolu užili?! Vzpomínat na hodiny a minuty pohody se mi po 40 letech manželství chce jen těžce, občas upustím slzu. Naši domácnost jsme si vybavili po vzoru mých rodičů, kteří měli smysl pro detail.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.