Vstroker neboli dodatek pro nejprodávanější mužskou sexuální pomůcku Fleshlight, které se na celém světě prodalo už přes 4 000 000 kusů. O co v tom vlastně jde?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Co je Vstroker?

Vagínová baterka ze sebe ještě nevydala všechno a na trh teď přichází ještě s lepším vydáním sebe sama. A o co vlastně jde? Na konec Fleshlightu se místo ventilačního zařízení namontuje Vstroker neboli dodatečné zařízení, které pro muže může zprostředkovat virtuální sex.

Fleshlight s doplňkem Vstrokerem.
Fleshlight s doplňkem Vstrokerem.
zdroj: vstroker.cz

Díky tomuto malému udělátku můžou mít muži virtuální sex jako opravdový.
Díky tomuto malému udělátku můžou mít muži virtuální sex jako opravdový.
Zdroj: vstroker.cz

Nástavec, přidaný na konec Fleshligtu, kontroluje začátek, rychlost a směr mužova penisu v této umělé vagíně a bezdrátově je pomocí Vstrokeru přenáší do počítače, kde na něj poté reaguje dívka ve videu či erotické hře. Pohyb penisu muže na videu se pak pohybuje podle toho, jak rychle muž v reálu masturbuje. Může samozřejmě měnit polohy a intenzitu a mimo to si vybere i okamžik, kdy dívce postříká bříško.

Skutečný virtuální sex

Video je speciálně natočené z pohledu muže, takže masturbant si připadá, jako kdyby si to s onou dívkou na videu rozdával sám. Ta na něho mluví, a pokud se jí zdá, že je muž moc pomalý, vyjádří nesouhlas. Naopak při bouřlivém „sexu“ může dívka až křičet a hlasitě vzdychat. Záleží jen na muži, jak se rozhodne si to užít. A pokud by mu ani samotný úhel pohledu nebyl dostatečný, je tu ještě možnost zakoupení 3D varianty, samozřejmě i s 3D brýlemi.

Co je na výběr?

Firma Vstroker si jako svého partnera vybrala legendární studio HUSTLER a díky tomu mají muži na výběr od naprostých amatérek po slavné pornohvězdy. Každým měsícem se počty videí zvyšují a je tedy nepřeberné množství na výběr. Dívky navíc mají různé polohy, a tak si muž může vybrat mimo jiného i podle toho, jakou verzi Fleshlighteru má (ústa, zadek či vagína).

The Sims s hvězdičkou

Jak již bylo řečeno – kromě speciálně natočených filmů je zde ještě možnost erotické videohry. A to buď reálné, nebo nereálné. V těch nereálných jde de facto o to, že si muž vytvoří dívku podle sebe. Vybere jí obličej, nos, ústa, oči,… – no jednoduše jako ve hře the Sims a poté si s ní může dle svého výběru užít. Jsou to například tyto dvě hry: 3D SexVilla 2 (ve verzi základní či s fetišem) nebo Hentai 3D 2.

Skoro reálný sex v nereálném světě
Dočkáme se dalších her, kde půjde jen o to jedno?
zdroj: vstroker.cz

Jinou kategorii v tomto odvětví tvoří interaktivní světy, kde se sice také pohybujete pomocí animované postavičky, ale rozdíl je v tom, že všichni okolo vás jsou také opravdoví. To znamená, že pokud se vám podaří sblížit se s nějakou tou kreslenou dívkou či mužem a rozdat si to s ní/ním, tak jste právě ojeli nějakou ženu či muže třeba na druhé straně světa.


Ukázka toho, jakou „buchtu“ si muži mohou vytvořit.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář