Spousta dívek a naopak kluků se zajímá, jak má svého partnera nebo partnerku před milováním pořádně nažhavit. Tajemství těla jistě každá z vás poodhalila pomocí erotických filmů. Sice existují obecné erotogenní zóny těla, ale každému se líbí něco jiného. Proto pozor, abys svého miláčka při erotické předehře spíše nepřivedla k šílenství vzteku nebo ho nerozlechtala až ke ztrátě dechu.

avatar

Petra Nachtmanová

Polibky na krk patří k jedněm z nejoblíbenějších způsobů nastartování hříšných myšlenek.

Polibky na krk patří k jedněm z nejoblíbenějších způsobů nastartování hříšných myšlenek.

Eroticky vzrušivá místa tvého těla

Každé tělo obsahuje ženské, mužské, primární a sekundární erotogenní zóny reagující na lehké dotyky a hlazení. Primární mají nervová zakončení a při dotyku se naplní krví, začnou být velmi citlivé a zvětší se. Sekundární erotogenní zóny se nedají přesně poznat, vytváří se při citovém spojení. Mezi ženské erotogenní zóny patří prsa a bradavky, ušní lalůčky, hýždě, vnitřní strana stehen, dlaně, chodidla, záda, krk, ústa, jazyk, oční víčka, břicho, pupík, hýždě a samozřejmě genitálie tj. vagína a klitoris. U mužů najdeš erotogenní zóny mezi penisem a konečníkem, ve spodní části páteře, na krku, na dlaních a chodidlech, hýždích, v místě za kořenem penisu, na bradavkách, ústech, jazyku, ušních lalůčkách a samozřejmě na žaludu a varlatech.

Společné hledání erotogenní zóny

Ty sama nezapomeň své lásce napovědět, kde se právě tvoje nejvíc vzrušivá místa nacházejí. Nebo ještě lépe, hledejte erotogenní zóny na sobě navzájem, užijete si určitě spoustu legrace a následně dokonalé souhry při milování. Hledání je pro erotogenní zóny důležité, protože se během času mohou měnit. Dokonce i několikrát do měsíce se nejvzrušivější místa stěhují a tak je neustále co objevovat. Navíc nikdo jich nemá stejně, někdo jich má víc a jiný zase méně.

Jak rozdovádět erotogenní zóny?

K dokonalému prožitku při sexu a milování využij masírování, líbání, hlazení a třeba natírání aromatickými oleji. Můžeš se svým partnerem vyzkoušet, zda i u vás platí, že je u muže nejcitlivější pravá strana těla a u ženy naopak levá. Vyzkoušet můžeš několik triků na dokonalé probuzení erotogenní zóny: masíruj nejdříve pravý ušní lalůček, pak levý. S ušima si pohrávej, líbej je, cucej, dráždi jazykem. Na krk lehce dýchej, používej jazyk, rty, klidně i lehce kousni – z podobného dráždění naskočí i husí kůže. I chodidla mohou připravit tvému partnerovi vzrušující a jedinečné chvilky. Pusť se jen do čistých chodidel, žádné zablácené nebo kdejakou špínou či plísní zanešené nohy neber do vlastní citlivé péče. Chodidla masíruj, lízej, saj jednotlivé prsty, hlaď. I muži mají citlivé bradavky, něžně je hlaď, mačkej, lízej, cucej a uvidíš s jakou se setkáš reakcí. Dráždit můžeš i mnoho dalších míst – vnitřní strany stehen a nejerotogenější část muže – penis.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář