Kdyby byl sex naprosto dokonalý a bez jediné chybičky, jako je tomu ve filmech, bylo by vše ideální. Bohužel často se do sexu přimíchají nechtěné a nečekané trapasy, které ani jedna polovička není schopna ovlivnit. Trapasů, které se do milování připlétají, je opravdu mnoho. Někdy se jedná o ty zanedbatelné, které se dají zamaskovat, někdy jsou už trochu většího kalibru. A jaké větší trapasy sex často přináší? Přečti si následující přehlídku sexuálních trapasů.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Užíváš si v postýlce s miláčkem a ve dveřích se objeví tvůj mladší sourozenec? Tak to je slušný trapas, ale jsou i horší věci.

Užíváš si v postýlce s miláčkem a ve dveřích se objeví tvůj mladší sourozenec? Tak to je slušný trapas, ale jsou i horší.

Krvavé překvapení

Menstruace k životu ženy patří a někdy tvoří součást sexuálního života, kdy jsou oba partneři dohodnuti na postelových hrátkách při menstruaci. Ovšem někdy se nečekaně přimíchá do prvního sexu s novým partnerem, což může znamenat pro obě strany obrovský trapas, kde je vzájemný stud nemine. Své o tom ví Milena (25 let), která krvavé story při prvním sexu zažila. „Menstruaci jsem v té době čekala až čtyři dny a v té době bylo mezi mým novým přítelem jasné, že k sexu dojde. A tak se taky stalo. Všechno bylo parádní jen do doby, kdy jsem cítila, že něco není v pořádku a obratem jsem s hrůzou zjistila, že ta potvora přišla daleko dřív, než měla. A já se cítila fakticky trapně. Na to, že jsme byli v posteli spolu poprvé a tohle se stalo, zareagoval fantasticky. Společně jsme tu nadílku uklidili, umyli se a až ta týdenní otrava skončila, vhrli jsme se na to. Teď už provozujeme sex v menstruaci běžně“. Zakončuje své vyprávění.

Prapodivné zvuky

Sex často obnáší další nepříjemnost, která je však zcela běžná. Při sexu se často stává, že vagína vydává zvuky, které jsou podobné pouštění větrů, a často se to neobejde bez výrazného šplouchání. Pochva s penisem totiž funguje jako píst. Do pochvy se dostane větší množství vzduchu a při vytažení penisu (uvolnění vzduchu), dochází k tomuto zvuku. Dobrou radou je změna polohy nebo krátká doba čekání, aby se vzduch z pochvy dostal. Takový „úlet“ zažila i Soňa (17 let), která byla z toho v šoku. „Byl to můj první kluk, s kterým jsem zažila tohle nečekané překvapení. Když jsme měli, asi tak po šesté, sex, stalo se něco, co nás oba v tu chvíli vyděsilo. Stalo se v poloze zezadu, když v tom najednou ze mě vylítl divný zvuk (asi jasné, který) a já zrudla a snažila jsem se dostat z té polohy s nápadem utéct do koupelny. Nikdy jsem totiž o tom předtím neslyšela a ani neměla možnost to zažít. Sex byl ve finiši, protože to v tu chvíli už nešlo. Zato jsme o to debatovali, pak mrkli i na net, o co vlastně jde a nakonec jsme se tomu zasmáli. Pak už to bylo v pohodě a teď na to s úsměvem vzpomínáme“, dodává.

Nečekané přistižení

Sex nejčastěji přináší další trapas, kterým je nechtěné vyrušení (přistižení) při milostných hrátkách. Sex mohou vyrušit například rodiče, sourozenci, kolemjdoucí, kteří vás překvapí například při sexu v přírodě nebo autě a nastává tak nepříjemná situace, kterou třeba v tu chvíli jen těžko rozdýcháte. Přistižení musela čelit i Lenka (28 let), která celou situaci s partnerem nakonec vzala s humorem. „Byli jsme u jeho rodičů a dostali jsme na sebe chuť. Nechali jsme rozsvíceno, což asi byla ta chyba. Věnovali jsme se orálu a ve chvíli, kdy jsem uspokojovala přítele, se otevřely dveře a byla to jeho maminka. My i ona jsme byli v tu chvíli ztuhlí, prostě v ten moment tak překvapený, že jsme se ihned nezačali skrývat. Později ano a jeho maminka s výrazem studu zavřela dveře. Za dveřmi však zůstala, omlouvala se a slibovala, že to víckrát neudělá a my jí skrz dveře říkali, ať na to zapomene a nechá to být. Pak se omlouvala ještě několikrát a my, i když jsme se v tu chvíli hodně styděli a byl to pro nás trapas největší, se dnes tomu při vzpomínce pořádně zasmějeme“. Ukončuje Lenka svůj příběh přistižení.

Bolestivé následky

Sex často přináší i menší (někdy bohužel i větší) zranění, které sex pořádně zkomplikuje. Ať už se jedná o novou polohu z Kámasútry, zkoušení nových míst, kde sex bude probíhat, nechtěné prasknutí postele nebo příraz partnerova penisu mimo vagínu. U toho všeho číhají zranění, s kterými má zkušenost mnoho začínajících, ale i stálých párů. Jednu takovou bolestivou zkušenost má i Markéta (21 let). „Náš sex byl vždycky v pohodě a bez malých nebo velkých úrazů. Akorát jeden náš sex byl z velké míry bolestivý a to spíše pro mě. S mým klukem jsme se milovali a přešli jsme na polohu zezadu. Trochu jsme se rozvášnili a přírazy byly o něco silnější. Když v tom můj kluk silně narazil na místo mezi zadeček a vaginálním otvorem. Bolest to byla příšerná, že jsem se silou zvedla nahoru, kde na mě čekalo další překvapení – má polička. Vrazila jsem do ní a to, co na ní stálo, popadalo na mě. Byla jsem dost v šoku a pak i pořádně naštvaná. Dodnes to patří mezi mé nejhorší zážitky a tu poličku upřímně nenávidím“. Usmívá se.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář