Nauč se cizí jazyk se zkušenými lektory a speciální metodou DLE! 50% sleva slevového serveru Slevopolis.cz a celkem 24 hodin výuky angličtiny, či španělštiny je tu jen pro tebe ať jsi začátečník, nebo pokročilá “žakyně”.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Nauč se cizí jazyk se zkušenými lektory a speciální metodou DLE! 50% sleva slevového serveru Slevopolis.cz a celkem 24 hodin výuky angličtiny, či španělštiny je tu jen pro tebe ať jsi začátečník, nebo pokročilá “žakyně”. Místo původních 7500 Kč můžeš mít kurz nyní za pouhých 3750 Kč!

Nauč se konečně cizí jazyk

Nauč se konečně španělsky, nebo anglicky se zkušenými lektory a speciální metodou DLE

Na co se můžeš těšit…

  • celkem 12x 120 minut učení cizího jazyka pomocí speciální DLE metody
  • možnost výběru výuky: angličtina, nebo španělština
  • není potřeba dřívějších zkušeností či znalostí jazyka!
  • efektivní učení se v hladině alfa
  • maximálně 3 až 7 studentů ve skupině
  • učební materiály již v rámci ceny!
  • příjemné prostory a nápoj během učení zdarma

Ráda by ses konečně naučila cizí jazyk, ale ne a ne ti to nalézt do hlavy? Jsi falešná začátečnice, která se pokouší o zvládnutí jazyka už řadu let? Či by ses snad chtěla zdokonalit v dosavadních znalostech a prohloubit je? Pak využij dnešní 50% slevu a přihlas se na kurz pod vedením zkušených lektorů!

V rámci poukazu získáš hned dvanáct 120minutových lekcí, a to s využitím speciální DLE metody (Deep Languages Experience) s propracovaným konceptem. Cílem je učinit výuku jazyků efektivní, příjemnou, zábavnou a uvolněnou. Nedílnou součástí metody je proto uvolnění v hladině alfa, které ti napomůže překonat jak případné bloky v učení, tak zlepší schopnost zapamatování.

Každý z kurzů začíná od základních prvků a následně se pokračuje k těm složitějším. Například slovní zásobu jazyka lektoři pečlivě vybírají tak, aby častá a frekventovaná slova byla osvojena jako první, a výrazy z pokročilejších oblastí až ve vyšších kurzech.

Pro tento účel tak dostaneš již v rámci ceny poukazu studijní materiály přímo určené k takové výuce. Při každém kurzu je navíc kladen maximální důraz na individualitu každého studenta – máš navíc možnost individuálních konzultací ohledně problémů, pochybností či dotazů týkajících se tvojí výuky.

Přitom je zcela jedno, jestli jsi absolutní začátečník, který by si rád rozšířil obzory o nový cizí jazyk, či zda už máš zkušenosti a chceš si své znalosti jazyka prohloubit. Máš možnost si vybrat ze dvou jazyků: angličtiny, nebo španělštiny. Tak se nauč cizí jazyk díky profesionálním lektorům a s pomocí speciální DLE metody, a to za pouhou polovinu běžné ceny na Slevopolis.cz!

Pokud se zajímáš i o další slevy v Praze, koukni na ostatní nabídky slevového portálu.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář