Najít vhodnou práci na mateřské dovolené je velmi těžké. Zaměstnavatel buď nechápe a nebo nemůže akceptovat vaše požadavky a vy z nich nemůže slevit. Přece jen starost o dítě je sama sebou práce na plný úvazek. Potřebujete tedy něco, co se vám skutečně přizpůsobí a my to pro vás máme.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Jak si přivydělat na mateřské dovolené?

Legální podnikání bez živnostenského oprávnění

Najít vhodnou práci (k mateřské dovolené spíše výpomoc formou brigády) je téměř nemožné. Mnohem snazší je pustit se do činnosti, kterou budete vykovávat sami na sebe. K většině takovým činnostem je ovšem potřeba živnostenské oprávnění (dříve živnostenský list). Naštěstí ne ke všem a my vám dáme příležitost, která tuto vstupní investici nepotřebuje. Jedná se o obchodování binárních opcí. Ať vám to zní nyní složitě a náročně, věřte, že tomu tak není a existuje mnoho důvodů, proč je tento způsob přivýdělku vhodný právě pro maminky na mateřské dovolené.

Proč zvolit binární opce na mateřské dovolené?

Binární opce se po všech stránkách přizpůsobují vám. Vy si vyberete kdy chcete obchodovat (lze obchodovat 24 hodin denně ve všední dny), jak dlouho chcete obchodovat a kolik chcete do spekulace vložit (stačí i pár dolarů). Sami si také zvolíte výši rizika, jenž chcete podstoupit. Samozřejmostí je nastavení splatnosti. Jak vidíte, vše máte pevně v rukou. Víme, že na mateřské dovolené peníze potřebujete a nemůžete si dovolit investovat. Binární opce vás ale v tomto ohledu nijak neomezují. Na založení účtu nepotřebujete statisíce, desetitisíce a dokonce ani tisíce. Začít můžete v řádech stokoruna a někteří brokeři (zprostředkovatelé) vám nabídnou realizaci obchodu již v řádech desítek korun. Nejen kvůli těmto důvodům je obchodování s opcemi určené právě pro maminky na mateřské.

Jak se binární opce obchodují

Nezbytností je počítač a připojení k internetu. Počítač může být jakékoliv kvality, je vyžadován pouze minimální výpočetní výkon. Následně potřebujete brokera. To je zprostředkovatel, od kterého získáte software (obchodní platformu) v němž zadáváte obchodní příkazy. U každé opce si nastavíte scénář. Spekulujete na vývoj ceny vámi vybraného instrumentu (například ropa, akcie Facebooku, atd..) a zda bude cena v době vámi zvolené splatnosti nižší, vyšší, v určitém pásmu nebo mimo něj. Následně jen čekáte, v případě dlouhé exspirace i dny či týdny. V případě krátké exspirace jsou to minuty nebo hodiny.  Jak vidíte, máme zde i minimální časové nároky. Binární obchodování možná zní složitě, ale nejsou. Navíc v množství příležitostí se rychle zorientujete. Můžete si také vybrat instrument, který vám je nejblíže a zaměřit se pouze na něj. Další skvělou věcí je, že si obchodování binárních opcí můžete vyzkoušet na nečisto s pomocí pomůcky, které se říká binární opce demo účet. Na demo účtu obchodujete s virtuálními penězi, ne se svými.

Co lze od binárních opcí očekávat

Binární opce z vás neudělají milionářku přes noc. Jedná se o příležitost a o přivýdělek, který maminky ocení především kvůli výše zmíněným přednostem. Zisk z jednoho obchodu se určuje procentuálně, takže jsou výdělky z binárních opcí u každého jiné a liší se především kvůli odlišné částce, jenž investují. Procentuálně ale můžete u většiny brokerů na jednom obchodě získat 80 procent. Běžnou součástí, i toho nejlepšího obchodníka, jsou ztráty. Ty prostě přijdou a je pouze důležité být dlouhodobě v zisku.

Na mateřské dovolené jsou binární opce zajímavou příležitostí. Jak obchodovat binární opce se lze naučit za jedno odpoledne a s dobrým brokerem, například TopOption, lze začít vydělávat. Tento broker má velkou výhodu v tom, že všechny služby, které nabízí, jsou kompletně v českém jazyce. Je to příležitost a nabízí se otázka, co můžete ztratit a proč binárních opcí nevyužít?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář