Přijít v dnešní době s něčím novým není jednoduché, a proto přehlídka klipů, které v roce 2013 přinesly něco nového, rozhodně bodne!

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Čtveřice videoklipů, které se nemá vizuálně za co stydět

1. Wrecking Ball

Miley dokáže udělat vlny a houpáním na demoliční kouli bez oblečení probudila svět. I tak lze ale říct, že nevsadila pouze na nahotu, s troškou snahy lze najít v klipu i hlubší sdělení.

2. MichiGO

G-Dragon přináší do K-Popu vždy nějakou originalitu a podivnosti, takže i MichiGO si rozhodně zaslouží místo mezi dalšími význačnými počiny.

3. Bound 2

Provokativní a někdy hodně ulítlý Kanye West přinesl videoklip, ve kterém na motorce nakládá macatou Kim Kardashian. Je to ironie? Kdepak, jen pokus o to ukázat, že Bound 2 je ve skutečnosti romantický skladba.

4. The Fox

Tohle tady ještě nebylo a je to tak blbé, až je to vlastně absolutně skvělé. Liška říká všechno možné, ale kritici připouští, že tenhle videoklip bourá hranice.

Další adepti

Pochopitelně by se za rok 2013 našly i další klipy, které stojí za řeč, ale porovnat je velmi těžké. Zmíněné čtveřice má prostě něco do sebe. Další tři klipy uvádím pro případ, že by se našel někdo, kdo by byl s mým výběrem třeba úplně nááááhodou nespokojený :-) .

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář