Ráda zveřejňuješ své nápady, myšlenky, fotky a další střípky ze svého života online? Nebo máš internet jako zdroj zajímavých příjmů? Pokud si alespoň na jednu z předcházejících otázek odpověděla kladne, je čas odlišit se od hromady přeplácaných blogů a zamávat ostatním.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Ráda zveřejňuješ své nápady, myšlenky, fotky a další střípky ze svého života online? Nebo máš internet jako zdroj zajímavých příjmů? Pokud si alespoň na jednu z předcházejících otázek odpověděla kladne, je čas odlišit se od hromady přeplácaných blogů a zamávat ostatním. Nyní máš jedinečnou šanci mít profesionální web na vlastní doméně, kterou si sama vybereš. Podívej se na rychlý návod.

Nenech se omezovat a přesuň své internetové aktivity na vlastní doménu s profesionální prezentací.

Nenech se omezovat a přesuň své internetové aktivity na vlastní doménu s profesionální prezentací.

Vyber si atraktivní doménu

V prvním kroku si sama vybereš zapamatovatelný a dostupný název domény. Výběr rozhodně není dobré podcenit, ostatně právě naťukáním tohoto názvu do adresního řádku v prohlížeči se návštěvníci dostanou na tvůj web. Právě proto musí být doména velmi jednoduchá a líbivá. Vynechej složitá anglická slovíčka a tvary, ve kterých lidí často dělají chyby. Registraci nové domóny provedeš na adrese http://www.banan.cz/objednavka-sluzeb u společnosti banan.cz webhosting, a to kdykoliv během dne.

Šup na stránky zdarma

Většina žen (stejně jako já) webovým serepetičkám, složitému softwaru a programování nerozumí. Sice se najdou nějaké geek girls a pár výjimek potvrzujících pravidlo, ale i tak je lepší technické věci a grafiku nechat profíkům se zkušenostmi. Jakmile máš doménu, stačí poslat e-mail poskytovateli banan.cz webhosting na podpora@banan.cz a v něm uvést, že máš zájem o internetové stránky zdarma. Zodpovíš několik jednoduchých otázek, podle kterých grafik zjistí jaké internetové stránky by se ti líbily. Pak stačí jen v pohodě odpočívat a čekat na výsledek.

Vrhni se na obsah

Během pár dní ti v mailové schránce přistane první grafický návrh tvého profesionálního webu. Pokud nejsi spokojená, nemusíš ho použít a stačí si říct o nový. Nezapomeň však na to, že v téhle fázi je web úplně prázdný. Jakmile ho naplníš reálným obsahem, bude vše vypadat mnohem lépe. Ptáš se, jak přidat první články a informace? Stačí, když se přihlásíš do administrace prostřednictvím údajů, která ti přijdou mailem.

Administrace

Teď to máš pod palcem ty

Po vstupu do administraci stránek si už můžeš vše v pohodě prohlédnout a začít editovat první stránky. Pokud máš alespoň základní zkušenosti s programem Word, nebude pro tebe přidání nového článku sebemenší problém. Příspěvky můžeš libovolně upravovat a aktualizovat, je to jen na tobě. Velmi snadno můžeš text obohatit o fotky a další multimédia. Neboj se vyhrát si s formátováním a členěním textu, protože díky tomu budou tvé stránky přehlednější.

Editace

Vše na jednom místě a česky

Pokud si někdy vyzkoušela editovat web prostřednictvím online administrace, určitě víš, že to není vždy úplně snadné. Administrace od banan.cz sází na přehlednost a jednoduché ovládání. Vše je pochopitelně česky, takže nemusíš ztrácet čas přemýšlením nad tím, kam kliknout.

Obsah

Je to hračka

Jak vidíš, vše je velmi intuitivní a pokud si přece jen s něčím nebudeš vědět rady, podpora z banan.cz ti poradí 24h denně. Mít svůj vlastní web zdarma je opravdu jednoduché. Udělat první krok k profesionálnímu webu ještě nikdy nebylo tak snadné.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář