Parfém je jeden z nejčastějších a nejoblíbenějších doplňků pro dívky, ženy a muže. Kdo by je rád neměl, že? Pokud ale stále váháte, jaký parfém je pro vás ten pravý, popřípadě co právě frčí, tento článek je pro vás jako dělaný. Nejen, že se v něm dočtete o 10 nejoblíbenějších parfémech na trhu, ale také co a jaký parfém vyjadřuje.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Parfém je jeden z nejčastějších a nejoblíbenějších doplňků pro dívky, ženy a muže. Kdo by je rád neměl, že? Pokud ale stále váháte, jaký parfém je pro vás ten pravý, popřípadě co právě frčí, tento článek je pro vás jako dělaný. Nejen, že se v něm dočtete o 10 nejoblíbenějších parfémech na trhu, ale také co a jaký parfém vyjadřuje. Zahalte se s námi do obláčku úžasných vůní.

A která vůně nadchne tebe?

A která vůně nadchne tebe? Koukni na přehled těch nej vůní módního světa!

1) Gucci by Gucci

Gucci By GUCCI se hodí pro dokonalou, moderní ženu, která, stejně jako mnoho ženských ikonek v minulosti, bude pamatována pro svoji unikátní schoponost spojit sílu a ambice se svým smyslným a ženským půvabem. Bohatá a něžná vůně Chypre okouzlí s pomocí exotických tónů a hřejivých květů. Gucci By GUCCI promlouvá s neskrývanou tohou. Žena, která nosí tuto vůni je stejně silná, jako okouzlující.

2) Prada

Tento smyslný parfém od lukrativní značky Prada ztělesňuje klasickou ženskost s moderní citlivostí aneb vyjádření ženského ‘já’. Krom toho, že je Prada vůně velmi ženská, je také velmi osobní, jemná, ale přesto propracovaná. Prada vůně je přesná pro ženy, které vědí, že si zaslouží něco jedinečného a smyslného.

3) Juicy Couture

Kdysi dávno, dvě pěkné dívky jménem Pamela a Gela vytvořily Juicy Couture. Všechny hvězdy, které září po celém světě musí mít svůj parfém a Juicy Couture není výjimkou. Krom oděvů, obuvy a kabelek, se nyní zrodilo i něco do vzduchu. Každá dívka může nyní nosit dokonalý doplněk – unikátní parfém Juicy Couture.

4) Vera Wang – Rock Princess

Máte chuť pořídit si novou kytaru, zúčastnit se koncertu? Milujete když jste na pódiu nebo ve studiu, a to především když jste v centru pozornosti, pak je pro vás vůně od návrhářky Very Wang ta pravá. Parfém, který v sobě nese ducha hudby a módy si zamilujete. Vůně od Very je vysoce podrážděná, umělecká, ale za to naprosto sladká, jako všechny rockové princezny, které jsou pro rock stvořené!

5) Ives Saint Laurent a jeho Cinema

Kino odhaluje hvězdu v každé ženě. Tento luxusní parfém svádí všechny ženy, které žijí svůj život v centru pozornosti. Nechybí jí elegance, sebejistota a květinová smyslná harmonie. Květinový půvab, který je ve vůni ukrytý dokonale probudí vaši ženskost – poctu kráse, potěšení a svádění.

6) Burberry Touch for Women

Značka Burberry je jakýmsi ženským základem. Novou vůní Touch for Women aneb dotek pro ženy má jedinečný design, který vytvořil návhrář Fabien Baron. Vůně je zbarvená lehce do růžové barvy. Těžké sklo je zakončeno tmavým dřevem, které celý parfém dokonale dolaďuje. Je tak vytvořená dokonalá elegantní linie s unikátní kombinací materiálu. Burberry Touch for Women je orientální květinová vůně, kterou si jednoduše zamilujete.

7) Dolce & Gabbana – The One

The One je jedna vůbec nejoblíbenější vůně na trhu, kterou D&G má. Jednička je teplá, orientální květinová vůně s moderní smyslností. Ve svém nitru má silnou osobnost mísící se s kontrastní zlatou sladkostí. Speciálně vytvořená vůně je pro všechny ženy, které chtějí být královnami večera. Zamilujte si proto tuto lákavou, moderní a okouzlující vůni zahrnující dotek klasicismu.

8 ) Calvin Klein a ONE

Tento unikátní parfém je tak pro muže, tak ženy, proto je ve světě tak oblíbený. Kombinuje v sobě bergamot, kardamon, čerstvý ananas a papáju. Srdce obsahuje speciální složení z jasmínu. Ve zbytku se ukrývají dva mošusy jantaru a zelený čaj. Nechte se vést vlastní cestou – nyní společně se svým přítelem po sobě můžete toužit a lákat stejnou vůní.

9) Driven by Derek Jeter

Ambice, odvahu, nadšení. Jedná se o složku úspěchů, dosažených cílů a uskutečněných snů. To jsou hlavní síly nové vůně Dereka Jetera, který stvořil tuto jedinečnost právě pro muže. Je tak jednoduché je učiniti silnými – tak proč ne?

10) Ralph Lauren – Lauren

Tato vůně od světoznámého návrháře Ralpha Laurena je jakýmsi světlem v životě žen, které ji používají. Kombinuje květinové tóny měsíčku lékařského, palisandru, ananasu, růže, šeříku, jasmínu, fialek a konvalinek společně s cedrovým dřevem. Vše doplňují složky klasického karafiátu. Podlehněte smyslnosti této bohaté kombinace přírody.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://eurooptik.cz zadar08

    Burberry Touch for Women je dokonaly.