Když jsem přišla na to, že ho můj kluk docela pravidelně honí jeho kámošovi a naopak, zvedl se mi pořádně žaludek a byla jsem fakt v šoku! Začalo se mi hlavou prohánět, jestli je můj Martin teplouš, jestli ho vůbec náš vztah baví a jestli je něco takového normální, protože jsem o něčem takovém fakt nikdy neslyšela. Hlavně jsem litovala, že jsem jeho tajemství odhalila, protože jsem se s ním pochopitelně hned rozešla. Teď ale přemýšlím, jestli jsem neudělala chybu?!?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Společná masturbace kluků je podle mého ex-přítele absolutně běžná záležitost. To jako fakt?

Společná masturbace kluků je podle mého ex-přítele absolutně běžná záležitost. To jako fakt?

Takhle vypadal náš vztah

Je mi 16 a mému ex-klukovi je skoro o dva roky víc. Chodíme oba na gympl a já na něj pochopitelně už od 15 let dlouho jen tak koukala a chodila ho obdivovat na jeho tréninky s dalšíma baskeťákama. To trvalo asi tak rok, pak jsme se dali přes kámošku dohromady a já s ním začala chodit. Byl super, věnovala jsem mu své poprvé a jediné, co mi tak nějak vadilo, že si na mě nikdy neudělal moc čas. Často dával přednost kámošům, se kterejma chodil na poker a tak. Jeho nejlepší kámoš byl ale v pohodě, takže to nebyla až tak děsné. Sice mě někdy štvalo, když jsem chtěla být u něj doma a užívat si prázdného bytu, ale byl tam nakýblovanej tenhle kámoš a společně řvali u Xboxu. Já si ale zase taky někdy s kámoškou jen tak vyrazila ven na nákupy nebo do čajovny. Se svým klukem jsem chodila celkem 7 měsíců. Důvodem rozchodu byl moment, kdy jsem ho přistihla při společné masturbaci právě s jeho kámošem.

Homopřekvápko

Rodiče Martina odfrčeli na víkend pryč a já se těšila, jak si užiju se svým miláčkem volný byt. Poslal mi SMS, že můžu dorazit někdy kolem šesté večer. Zazvonila jsem, on otevřel a já už jsem slyšela jeho kámoše z obejváku. Docela mě to naštvalo, čehož si můj kluk hned všiml a slíbil mi, že jen dokoukají nějaký zápas v telce a byt bude jen náš. To znělo fér. Fakt mě nebaví čučet na telku, tak jsem si zatím vybalila nějaké věci a začla prozkoumávat ledničku, kde pochopitelně nic nebylo. Protože jsem vynechala oběd, měla jsem fakt hlad. Navrhl jsem teda, že jestli kluci chtěj, tak skočím vedle do ulice pro dvě velké pizzy. Nápad se pochopitelně dočkal pozitivní odezvy,vzala jsem si klíče (s čímž kluci asi nepočítali) a vyrazila jsem dolů po schodech. Dole u dveří jsem ale přišla na to, že jsem si zapomněla peněženku. Vrátila jsem se, rychle odemkla a vlítla do obýváku. To, co jsem viděla, mi vyrazilo dech!

Hra na honěnou

Můj kluk to rukou dělal svému od pohledu velmi spokojenému kámošovi na gauči a sám u toho ještě měl kalhoty dole a taky mu stál jak kůl! Stačila jsem jen zakřičet a rychle utéct k němu do pokoje, kde jsem si jen sedla na zem a chvilku lapala po dechu. Brečet jsem začala až když za mnou Martin přišel se slovy, že mi všechno vysvětlí. Já ale byla úplně mimo, začala si balit svoje věci a utekla domů, dole jsem ještě zahlédla jeho honícího parťáka, jak čeká na autobus. Začalo bombardování SMSkama, zprávama na Fejsu. Ve všech se mi snažil vysvětlit, že tohle kámoši normálně dělají, ale že už to nebude dál provozovat a že mi to měl říct. Nejdřív jsem mu nadávala a nic nechápala, po pár dnech zpráv a vyhýbání ve škole jsem ale začala být tak nějak zvědavá, proč mi tohle vůbec udělal a řekla mu, že musí být upřímný. Přiznal se, že to zkusil už před pár lety s klukama na basketu, když jeli někam na kemp a tam byli společně na chatce a závodili, kdo z nich se udělá dřív a kdo ho má většího. Pak občas ve sprchách po tréninku a s kámošem třeba společně u porna, když se nudí a dostanou na to chuť. Pak zjistili, že když to dělá jeden druhému, je to mnohem lepší a je to větší zábava. Ujistil mě ale, že je na 100 % heterosexuál a tohle byla velká náhoda. Nic takového nedělají pravidelně, tak třeba jednou až dvakrát za měsíc a rozhodně se nedomlouvají na tom, že si ho přijdou k tomu druhému domů vyhonit. Navíc ho prej jeho kámoš v poslední době spíš přemlouval, protože sám neměl přítelkyni. Znělo to logicky, přečetla jsem si o tom i něco na netu, ale i tak jsem to nepřekousla.

Rozchod byl jasná volba

Už je to tak měsíc, co jsem se s Martinem rozešla. Potkávat ho na chodbách s tím kámošem je pořádný trapas pro nás oba, i když jsem mu slíbila, že to nikomu neřeknu a doopravdy jsem to neudělala. Pořád ho mám ráda, ale prostě bych s ním nemohla už nic mít. Nedovedu si představit, že bych mu to dělala rukou a vzpomněla si na to, co jsem viděla tenkrát u něj doma. Zkrátka už to nikdy nechci zažít. Někdy si říkám, jestli jsem se neunáhlila. Kluci dělají různé věci a tohle je asi jedna z nich. Možná už jsem Martinovi i odpustila a já vím, že by mě chtěl zpátky. Jen prostě nevím, jak se přenést přes tenhle nechutnej zážitek a najít znovu důvěru. Navíc se docela bojím, že až si najdu dalšího kluka, tak rozhodně nebudu k jeho kámošovi zrovna dvakrát milá. Dokážete poradit kámošky, stalo se vám někdy něco alespoň trošku podobného?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Mirek

  PANI Brtnikovou bych nenazval odbornikem ale regulernim magorem! Za prve odbornik by se nikdy nevyjadroval timto zpusobem, ve vasel pripade jako kanal. A za druhe za to co jste tady napsala bych spis usek ty ruce vam!

 • David

  jaký divný napady? pomuzu.. :)

 • Lukáš 24 let

  Dr. Brtníková, řekl bych, že Váš názor je zde mnohem vyšinutější než to co udělal ten kluk. Mě to sice taky přijde úchylný, ale jelikož žijeme v demokraticky řízeném státě, tak ať si klidně honí kdo chce co chce a komu chce pokud s tím oba souhlasí. Myslím, že opravdoví špičkový odborníci mají daleko procítěnější rady a rozhodně nenapadají žádnou stranu a v neposlední řadě jsem ještě nikdy neslyšel, že by sám o sobě nějaký odborník tvrdil,že je špičkový… Jo a fyzické tresty byly zrušeny už za vlády Marie Terezie, pokud máte základní školu,měla byste to vědět. Takže pro mne a troufám si tvrdit, že i pro spoustu dalších lidí je váš názor na toto téma neadekvátní,nedemokratický až urážlivý a brutálně neodborný.Myslím, že nejste odbornice, maximálně nějaká zamindrákovaná feministka… Kristýnko pokud tohle čteš, tak já si myslím, že člověk který miluje,tak dokáže odpustit ledacos a tohle ikdyž mi to taky jako heterosexuálovi příjde hnusný, chce to jen čas a hlavně mluvit, mluvit, mluvit. :) Jo a až ti zase bude někdy psát nějaká podobná “odbornice” tak to neber vážně, ikdyž možná se pletu,já totiž odborník nejsem.

  Lukáš 24 let

 • Michal

  Taky je možný že měl málo sexu s tebou. A tak si to vynahrazoval jinde.
  Konkrétně moje manželka už nemá chuť po letech tak jako na začátku (prý kvůli sobě že je moc tlustá, což mě jako chlapovi je uplně fuk) narozdíl ode mě. Už mě ale nechce ani “pomoct” kouřením, mazlením, hlazením, čímkoliv… takže sem se honil, ale když už to trvá delší dobu… mám občas “divný nápady”….

 • Clark

  Paní “Brtníková” nebo kdo jste… vy vůbec žádnej odborník nejste. A v žádném případě né špičkovej.

 • Martin

  Madam, vy jste se asi zbláznila! to co tu říkáte paní Brtníková je naprosto protidemokratické a protiprávní, tím co tu říkáte a co se snažíte prosadit by ste porušila ústavu ČR a EU a poté také deklaraci základních svobod a práv, myslím že jste šílená aktivistka a lidé by vás rozhodně neměli poslouchat, protože EU je vyspělá společnost, né státy které mají fyzické tresty to opravdu ne a jestli si to myslíte pak nepatříte k zrovna gramotným lidem, spíše totálně ignoratním a nabádajícím porušování lidských práv a svobod a ústavy EU!!!!!