Tak jako tak, každé podvádění naštve a hodně. Věř nebo ne, ale nevěra je dokonce jedním z nejčastějších problémů, proč se dnešní páry rozcházejí. Na řadu tedy přichází otázka, měla jsi s ní někdy zkušenosti? Nebo ji dokonce teď prožíváš a nedokážeš tomu porozumět? Právě tento článek ti poradí nejen porozumět proč, ale také co dělat.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Pochopit, proč tě kluk podvádí s nějakou slepicí, nemusí být až tak složité. Chceš nevěru rozlousknout?

Pochopit, proč tě kluk podvádí s nějakou slepicí, nemusí být až tak složité. Chceš nevěru rozlousknout?

Proč vlastně kluci podvádí?

Mohou hned z několika důvodů, ale nevěra není jen záležitost kluků, ale i holek. Vše záleží na individualitě jedince. Nejčastější příčiny proč je osoba druhé polovičce nevěrná jsou tyto:

  • Jsou na svou polovičku naštvaní a nevědí, jak se tím vypořádat
  • Nedostává se jim tolik sexu, kolik by chtěli
  • Nudí se
  • Chtějí znovu získat pocit lásky
  • Přestala je druhá polovička přitahovat
  • Nejsou ve vztahu šťastní

Pokud se ale rozhodneš, že důvod, proč tě druhá polovička podvádí, není vlastně nijak důležitý, pořád platí fakt, že takový vztah, ve kterém se nevěra objeví by se měl “opravit”. A to bez ohledu na to, proč podvedl/a a jak moc to má na vztah vliv. Obvykle i nevěra značí fakt, že jednomu z páru chybí jistá část intimity (a právě proto ji poté začne hledat jinde) a jak je jistě známo, žádný vztah bez intimity nemůže přežít.

Co dělat, když zjistíš, že tě podvádí?

Dřív než vylítneš z kůže po tom, co jsi zjistila, že ti byl kluk nevěrný, je důležité si uvědomit, že takové situace se dají řešit mnohem lepším způsobem než hádkou. Když zjistíš, že tě tvůj partner podvádí neměla bys ani začít dělat drama, ale ani být ticho a dělat jako že se nic neděje. Nejlepší bude, když si najdete klidné místo, pokud možno nějaké neutrální a mimo váš domov a promluvíš si s ním o tom, co je ve vašem vztahu vlastně špatně.

Anketa

Byl už ti někdy kluk nevěrný?

Zajímá tě, jak doposud Kámošky hlasovaly? Koukni na aktuální výsledky.

Loading ... Loading ...

Nevěra jako řešení

Někdy právě nevěra může vést ke zdokonalení stávajícího vztahu a dokonce tě může s tvým miláčkem znova sblížit. Tvůj vztah pak nemusí postrádat jiskru, a to i přesto, že budeš v počátečním stádiu brát jeho nevěru jako totální katastrofu. Navíc, pokud se tak stane, je to okamžik, kdy se můžeš rozhodnout, zda s klukem chceš nadále zůstat a vaše problémy řešit nebo bys to raději ukončila – alespoň jedno z těchto řešení váš vztah může zachránit (i kdybyste se rozešli, můžete zůstat dobrými přáteli).

Jak vztah po nevěře zachránit?

Aby si takový vztah mohla zachránit, je důležité, aby o to stála i tvoje druhá půlka. Vztah nikdy nemůže zachránit jen jeden. Pokud budeš neustále trávit čas ukazování si prstem na svého přítele a neustále ho budeš proklínat za to co udělal, žádnou změnu k lepšímu nečekej. Práce na udržení dobrého vztahu po nevěře dá sice hodně práce, ale ukáže, jak moc jste si souzení. Vše je o důvěře, takže buďte k sobě upřímní a otevření. Důvěra je přeci jen něco, co si každý musí zasloužit. Nakonec sama moc dobře uvidíš (zejména pokud budete s klukem o problému mluvit), jak hodně on stojí o to, abyste se k sobě vrátili v dobrém a začali od začátku.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář