Za málo peněz, pořádná nadílka, aneb kdo si počká, ten se dočká. Ano, mluvím o slevách a také o Kláře, která vyčkává a v pravý čas vyráží na nákupy. Její outfit je živým důkazem toho, že i mezi oblečením ve slevách můžeme najít skvělé kousky a obohatit tak s nimi naše skříně.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Za málo peněz, pořádná nadílka, aneb kdo si počká, ten se dočká. Ano, mluvím o slevách a také o Kláře, která vyčkává a v pravý čas vyráží na nákupy. Její outfit je živým důkazem toho, že i mezi oblečením ve slevách můžeme najít skvělé kousky a obohatit tak s nimi naše skříně. Pojď si s námi prohlédnout elegantní černo-bílou klasiku v podobě Klářina výtvoru.

Moc často nenakupuji za běžné ceny, většinou si počkám na slevy, kde se poté dosyta vyřádím.

Moc často nenakupuji za běžné ceny, většinou si počkám na slevy, kde se poté dosyta vyřádím.

Černo-bílá klasika

“Džínové kraťasy se staly mojí jedničkou letošního roku. Léto nám sice končí, ale já se nedokážu ani na podzim s tímto kouskem v šatníku rozloučit – jsou jednoduché, pohodlné a dobře kombinovatelné. Tyhle jsou moje nejoblíbenější, nedám na ně v žádném případě dopustit. Pokud mi je pouze v kraťasech zima, jako bývá v toto období především po ránu, volím pod ně silonky – ať už černé nebo tělové, to záleží na zbytku oblečení, zda se k tomu černá bude hodit nebo ne… tentokrát sem volila tmavé tričko, kabelku a lodičky, takže se černé silonky skvěle hodily. Dalším mým oblíbeným trendem tohoto roku je sako. Pořídila sem si hned několik, tohle ač z druhé ruky nadělá ještě spoustu parády a momentálně ho nosím nejvíc. Ač moc světlé oblečení nemusím, tak tohle se stalo v mém šatníku jedničkou. Tričko je z New Yorkeru, které sem si pořídila v letních slevách. Moc často nenakupuji za běžné ceny, většinou si počkám na slevy, kde se poté dosyta vyřádím. Toto tričko je důkazem, že se občas vyplatí čekat, nosila bych ho nejraději pořád. Kabelka a boty jsou naproti tomu internetovými úlovky. Za super ceny se dají sehnat i na internetu dobré věci! Náramky jsem volila ve světlých odstínech, aby ladili k sáčku a pořízeny byly v Takku a Sixu, jak jinak než ve slevách. Tak to mám nejraději. Svůj styl musím podřizovat své peněžence, ale podle mě to není velká překážka. V dnešní době se dají sehnat úžasné kousky za ještě úžasnější ceny!”

Klasická kombinace originálně

Klasická kombinace originálně

Doplňky ladí s outfitem

Doplňky ladí s outfitem

Větší kabelka Camaeiu

Větší kabelka Camaeiu

Kde se takto obléknout?

Botky jsou F&F

Botky jsou F&F

Kraťasy – C&A
Tričko – New Yorker
Kabelka – Camaeiu
Boty – F&F
Doplňky – Takko, SIX

Líbí se ti to?

Neváhej a sděl nám svůj názor na tento módní úlovek. Líbí se ti? Komentuj, připomínkuj a sdílej svůj pohled na věc. Zároveň se však připrav na to, že příště se do naší sítě můžeš chytit klidně i ty!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy:

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.rafanesti-girl.blog.cz LadyTofina

    No ujde to,ikdyž já bych si to neoblékla