Zdraví a sport

Zase přicházejí „moje“ dny… Dívky a ženy nebojte se, s menstruačními kalhotkami je zvládnete v pohodě!

Dívky a ženy bojíte se „vašich“ dnů? Přemýšlíte si při menstruaci vzít na sebe, abyste minimalizovaly riziko nehod?

Většina z vás určitě zažila situaci, kdy ochrana v podobě hygienických pomůcek, ať už šlo o menstruační tampón nebo vložku, či třeba kalíšek, selhala. Skvrna na oblečení, soucitné pohledy okolí – to žádné ženě na sebevědomí nepřidá. O nic lepší nejsou ani noci, kdy uléháte s obavou, zda nedojde během spánku k prosáknutí krve a neznečistíte matraci a ložní prádlo.

Menstruace už nebude řídit váš výběr oblečení

Obavy z toho, co se vám zase během menstruace přihodí, už jsou naštěstí minulostí. Menstruační kalhotky zabrání zašpinění oděvu. Už nemusíte ráno přemýšlet, co si obléci. Nemusíte svůj denní program přizpůsobovat blízkosti toalety a každou chvíli na ni nenápadně odbíhat a kontrolovat, zda je vše v pořádku. Výběr vašeho oblečení je jenom na vás. Podívejte se z okna, jaké je venku počasí, rozhodněte se, na co máte dnes náladu. Bílá sukně, kalhoty, šaty? Klidně, menstruace už váš výběr řídit nebude.

Nepromokavá vrstva zabrání vzniku skvrn

Představujeme vám menstruační kalhotky, se kterými vás žádná nehoda už nepotká. Na jakém principu fungují? Z větší části je tvoří dvojitá vrstva. Na vnitřní vrstvě kalhotek najdete prodyšnou nepromokavou membránu, která se podobá goretexu. Spousta žen si teď určitě položí otázku: A není tato vrstva vidět? Nepozná něco moje okolí a nebude si na mne nenápadně ukazovat? Můžete se na 100 % spolehnout, že ne.

Komfort si užijete až dnes

Mimochodem víte, že komfort menstruačních kalhotek je zcela novodobou záležitostí? Teprve textilní výroba v 17. století podnítila vznik předchůdkyň látkových vložek, které se složitě zabudovávaly do sukní. Skutečné spodní prádlo se ale objevilo až v 19. století a s ním i první pokusy o hygienické menstruační pomůcky – ty ovšem na rozdíl od těch našich elegantních připomínaly spíše mučící nástroje.

Menstruační kalhotky

Elegantní bokovky z jemného bambusového vlákna

Od běžných kalhotek jsou ty naše menstruační zcela k nerozeznání a mají střih elegantních bokovek. Díky nim už nebudete muset během menstruace nosit jenom tmavé kalhoty, dlouhé halenky na boky a mikiny, které všechno skryjí. K dispozici jsou i kalhotky s různými potisky, takže nejde o žádný nudný kousek. Vyrábějí se z jemného bambusového vlákna, které je prodyšné, má antistatické a antibakteriální vlastnosti a kombinuje se s pružným elastanem. Obléci si je mohou i ženy trpící alergiemi.

Mohu je použít opakovaně?

Tahle otázka vás určitě už napadla. Samozřejmě, že můžete. Kalhotky není problém vyprat v teplé vodě do 40 °C a potom nechat volně uschnout na vzduchu tak, jak jste u spodního prádla zvyklé.

Chcete kalhotky vyzkoušet a přesvědčit se o tom, že s nimi můžete v době menstruace směle vyrazit i ve světlých kalhotách nebo sukni, sportovat, cestovat, zkrátka nijak se neomezovat? Potom si je objednejte na www.mrbeauty.eu.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.