Zdraví a sport

Zářivý úsměv na léto? Vsaď na kvalitní bělení zubů

Bílé zuby jsou velmi atraktivní vizitkou a snem nejedné ženy, které záleží na jejím vzhledu. Jaké jsou možnosti bělení zubů a které fungují?

Cesta k zářivému úsměvu

„Úsměv stojí méně než elektřina a dává více světla.“ Na tomto citátu Archibalda Cronina, skotského lékaře a spisovatele, je velký kus pravdy. Úsměv je součástí osobnosti, provází každodenní komunikaci a je-li doplněn o svůdné rty, stává se tím, co muže na ženách přitahuje. Nejen to je důvod pečovat o chrup a jeho vzhled. Cesta k pověstnému hollywoodskému úsměvu je především o motivaci a vůli. Žádné zuby nejsou ve své přirozenosti absolutně bílé. Jejich zbarvení negativně ovlivňuje celá řada dalších vlivů. Asi není velkým překvapením, že mezi největší škůdce patří cigarety, čaj, červené víno a nedostatečná zubní hygiena. Je však důležité zmínit, že ne všechny úrovně zbarvení zubů lze snadno odstranit poctivým čištěním za pomoci zubního kartáčku. V takových případech přichází na scénu různé bělící techniky.

Jak na bělení zubů?

Bělení zubů je proces, během kterého jsou eliminovány nežádoucí barevné pigmenty ze zubů. Existuje mnoho metod, avšak žvýkačky a běžně dostupné zubní pasty k nim ani přes tvrzení na obalech nepatří. Zásadní rozdíly přináší až profesionální bělení pod dohledem odborníků. Bělení zubů laserem je efektivní a bezbolestná metoda, která skutečně přináší okamžité a v neposlední řadě viditelné výsledky. Důkazem jsou rozdíly před a po bělení zubů laserem.

Na fotografiích jsou lidé, kteří se rozhodli pro bělení zubů laserem na dentální klinice SMILLE. Toto zdravotnické zařízení se přímo specializuje na ordinační bělení zubů. Od roku 2008, kdy došlo k otevření, podstoupilo na klinice bělení zubů více než 27 tisíc spokojených zákazníků.

Jak laser funguje?

Využití laseru je velmi efektivní a zároveň šetré k zubní sklovině i k měkkým tkáním. A jak procedura funguje? Nejdříve je na zubní sklovinu aplikován bělící gel, která se následně nasvítí speciální laserovou lampou. Tím se rozruší organické pigmenty v porchových vrstvách zubní skloviny. Výsledkem je optické zprůhlednění a projasnění barvy zubů, tedy jejich vybělení. Podívej se na detailní postup, jak bělení zubů laserem probíhá. Takto rychlých a spolehlivých výsledků bělení zubů v domácích podmínkách nelze docílit. Už za pouhých 45 minut máš zuby bělejší o několik odstínů. Šetrně a bezpečně.

Pro krásu i sebevědomí

V dnešní době selfíček jsou bílé zuby základem sebevědomí. Dodají ti radost, že se můžeš bez obav usmívat od ucha k uchu. Zabarvení zubů je pro mnohé ženy strašákem, se kterým nyní mohou velmi snadno a úspěšně bojovat. Pro více informací o bělení se podívej přímo na web dentální kliniky Smille, kde na tebe čekají další podrobnosti, poradna i zajímavé články týkající se nejen bělení zubů.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.