Zdraví a sport

Zajistěte si spánek jako u šípkové Růženky

V ložnici trávíte každou noc, a proto si pořiďte pohodlnou postel, ve které se vám bude dobře spát.

V ložnici trávíte každou noc, a proto si pořiďte pohodlnou postel, ve které se vám bude dobře spát. Jistotou je sázka na dřevěný masiv, taková postel vám při správné údržbě vydrží i několik generací. Ovšem samotnou postelí samozřejmě nic nekončí, i když je základem ničím nerušeného spánku.

Hledejte dostatečnou oporu pro páteř

Stejně důležitá jako postel je i matrace. Potřebujete zdravotní matraci s optimálními vlastnostmi, která bude dostatečnou oporou pro vaši páteř. Proto se vám zcela jistě bude hodit prodej matrací z kvalitních materiálů. Výběr správné matrace není jednoduchý. Především mějte na paměti, jakou potřebujete nosnost. Dále se řiďte podkladem pod matrací. Jiná matrace se hodí na pevný podklad, nebo lamelový rošt. Důležitým parametrem je tvrdost a výška. Volte takovou matraci, jaká vám vyhovuje. Důležité je, aby vás ráno nebolela záda. Příliš měkké stejně jako příliš tvrdé matrace nejsou vhodné.

Nakupte výhodně v akci

Výborné je nakoupit matrace za akciové ceny. Zboží není předražené a poměr kvality a ceny je velmi příznivý. V současnosti se hodně prodávají moderní sendvičové matrace složené z více vrstev. Každá z vrstev má svůj smysl, protož propůjčuje celku ty nejlepší vlastnosti, kterými materiál disponuje. Například se jako jeden z materiálů používá líná paměťová pěna, která umožní dokonalé zanoření těla.

Ať vám je teplo i v zimě

Nákup matrace už máte za sebou. Nyní zbývá ještě pořídit vhodné přikrývky, pod kterými se budete cítit dobře po celou noc i v tuhé zimě. Nejvhodnější jsou termo přikrývky. Proč po nic sáhnout?

  • Mají výplň z kvalitního polyesterového prostorově tvarovaného dutého vlákna.
  • Dají se prát v pračce.
  • Nabízí se ve více variacích a tloušťkách.
  • K dispozici jsou i přikrývky s výplní z husího peří a pravého ovčího rouna pro milovníky klasiky.


Štítky

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.