Zdraví a sport

YONI vajíčko mi zlepšilo zdraví i sexuální život

Ve chvíli, kdy se v životě naplno objeví problémy, ať už se zdravím, nebo třeba v partnerském soužití, jedná se většinou o nakupení menších potíží, která jsme se rozhodli ignorovat. Přitom stačí věnovat pozornost a naslouchat našemu tělu, abychom se budoucím problémům zcela vyhnuli.

Člověk se bohužel většinou učí chybami a mě samotné trvalo, než mi došlo, že spousta každodenních nepříjemností má společný zdroj. V mém případě se jednalo o nedostatečně pevné pánevní dno. Díky certifikovanému YONI vajíčku teď zvládám každý den věnovat tu důležitou chvilku sama sobě, která udržuje problémy daleko ode mě. Že nevíte, o čem mluvím? Povím vám to!

Pevnost pánevního dna nelze podceňovat

Pánevní dno je soustava svalů, jejichž hlavním úkolem je podpora orgánů nacházející se v dolní části našeho trupu. V pánevním dnu žen se nachází tak důležité oblasti jako děloha, vaječníky, močový měchýř či třeba tlusté střevo. Pod největším nátlakem (doslova) je pánevní dno u těhotných žen, protože musí držet váhu sice maličkého, ale celého dalšího človíčka. Každá žena, která se na mateřství chystá, by tedy měla na sílu svého pánevního dna myslet a účinně jej posilovat. Jak na to, vám poradím ve druhé části článku, teď vás ještě trošku postraším symptomy, které můžete očekávat, pokud vaše pánevní dno není dostatečně pevné. Sama jsem se s některými potkala a mohu potvrdit, že rozhodně nejsou příjemné. 

Inkontinence

Za únik moči se nemusíte stydět, ale je třeba s ním něco dělat. Velmi často dochází k samovolnému úniku moči například při kýchání či zvedání těžkých břemen.

Předmenstruační bolesti

Pokud jsou předmenstruační bolesti opravdu velmi intenzivní a dovedou ženu zcela vyřadit z běžného fungování, je třeba začít hledat řešení.

Nepříjemný sexuální styk

Oslabené pánevní dno je často spojené se sníženou schopností dosáhnout orgasmu. Může také docházet k velmi bolestivým křečím během styku, které vaši chuť na sex na dlouho pohřbí. 

Zácpa

Díky poloze střeva v pánevním dnu provázejí oslabení těchto důležitých svalů i gastrointestinální potíže. Velmi často se jedná o zácpu, ale může dokonce docházet i k samovolnému uvolnění stolice. 

Prolaps dělohy

Bolestivé vyboulení v pochvě, které brání pohodlné chůzi i sedu, většinou znamená výrazně sníženou polohu dělohy. Někdy lze dělohu zatlačit zpět, ale je potřeba tento problém řešit co nejrychleji. 

Co jsou certifikovaná YONI vajíčka a jak je používat?

YONI vajíčka jsou polodrahokamy opracované do podoby zcela hladkého vajíčka. Jedná se o skvělého pomocníka při procvičování svalů pánevního dna. Stačí jej pomalu zavést do pochvy a s nádechem nasávat vajíčko nahoru.

Poté s výdechem necháte vajíčko postupně klesat k poševnímu vchodu. Díky tvaru a váze vajíčka tento pohyb postupně zpevní vaše pánevní dno a poskytne vám všechna pozitiva s tím spojená – zdravější tělo a lepší sexuální život, se kterými ruku v ruce jde vyšší sebevědomí a pocit vnitřní pohody.

Já jsem s YONI vajíčkem začala před několika měsíci a velmi rychle pocítila výsledky pravidelného cvičení. YONI vajíčka jsou ideální kombinací taoistické tradice podpořené znalostmi moderní medicíny. Nečekala jsem, že mi něco tak malého změní život, ale přehlížení malých věcí je to, co nás nejčastěji do malérů dostává, jak jsem již ostatně zmínila na začátku.

TIP: K YONI vajíčku doporučuji také pořídit provázek. Za provázek můžete pověsit i závaží a cvičení tak opět posunout na další level.

Pokud také chcete proniknout do světa YONI vajíček a dozvědět se další podstatné informace, nepřehlédněte stránky Yoni.life, kde na blogu čeká hromada skvělých rad a v neposlední řadě také e-shop se samotnými vajíčky.

Informace o Yoni.life

Obchod Yoni.life je distributorem kvalitních YONI vajíček již od roku 2016. Na prvním místě je kvalita a spokojený zákazník, proto jsou všechna vajíčka certifikovaná od české gemologické laboratoře (splňuje kvalitu GIA certifikace). Díky tomu si při nákupu můžete být jistí kvalitou kamene, při těžení navíc není použita nelegální dětská práce. Podívejte se na recenze YONI vajíčka od žen, které se pro posilování svalů pánevního dna již rozhodly.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře