Zdraví a sport

Vyplatí se kupovat honor band 5?

Nové rozšíření společnosti Honor na sledovače fyzické kondice pokračuje s čestnou kapelou 5 Sport. Po zářijové pravidelné edici, tato edice patří mezi nejlevnější sledovače fyzické kondice, které si můžete koupit. V tomto ohledu existuje několik výrazných rozdílů, i když s důrazem na konkrétní sporty a několika nepolapitelnými změnami na pocit uživatele.

Cena a dostupnost:

honor band 5 Sport (stejně jako basketbalová edice) si můžete koupit za 19,99 GBP / 27,99 USD. Je také dobře dostupný z internetových obchodů za podobnou cenu.

Funkčnost fyzické kondice:

Apt název a tvarový prvek, je možná samozřejmé, že Band 5 Sports se soustředí na to, že je akční tracker, což je nejdůležitější. Vestavěný 6osý pohybový senzor si nárokuje sledovat statistiky s dostatečnou přesností až 97 %, zejména pokud je součástí vašeho strunu boty prostřednictvím přiloženého nástavce. Nabízí se zde úžasná úroveň kontingentu a bez cíleného kontaktu s pokožkou je neuvěřitelně pohodlné zapomenout, že ji máte na sobě.

Design a softwarový systém:

Honor band 5 Sport má docela normální design pro pokročilý sledovač fyzické kondice, s vyměnitelným páskem zabaleným v blízkosti malého LCD displeje. Tato obrazovka je malá, i když ještě menší než 0,95 na desce běžné edice a jako příklad je schopna kdykoli zobrazit méně dat.

Sama o sobě v tomto ohledu měla malou výhodu barevný displej, takže si budete muset vystačit s černobílým. Vaše spravedlivé alternativy pro interakci s displejem jsou prostřednictvím kapacitního dotykového tlačítka níže nebo ovládáním pohybů přejetím pomocí aplikace honor Health, která funguje jako centrum, kde můžete řešit a přidružit svůj trik.

Honor líčí Band 5 Sport jako „nejekologičtější náramek na fyzickou kondici na světě“, přičemž řasa je téměř celá vyrobena z recyklovaných lahví na vodu. Ve vesmíru, kde se technické produkty odhazují mnohem častěji než kdy jindy, se osvěžuje zjištění, že společnost se snaží stát mnohem ekologičtější.

Softwarový systém a funkce:

Jak se očekává u nositelných zařízení, monitory fyzické kondice Honor využívají osobní, stažený softwarový balíček společnosti.

Na straně softwarového systému toho není moc co hlásit. Používání je středně intuitivní a pohodlné a při této velikosti přispívá k tomu, že nemá dotykovou obrazovku. Stejné dotykové tlačítko umožňuje přepínat mezi různými scénami; jednoduše, ve většině případů to umožňuje přehled o celé oblasti, místo toho, abyste si cokoliv seřadili.

Životnost baterie:

Honor Band 5 Sport se váže k laickému tvrzení o výdrži baterie odpovídající 14 dnům. Honor neudává konkrétní kapacitu, prostě jsme byli příjemně ohromeni tím, jak dlouho tento trik vydržel, než jsme byli nuceni sáhnout po nabíječce.

Zjištění skutečnosti:

Navzdory tomu, že je Honor Band 5 Sport a tak podobně pojmenován podle denního modelu, je více než dokonalým nástrojem pro sledování fyzické kondice. Když utratíte téměř o 10 liber méně, unavíte tento trik na zápěstním kloubu nebo s provázkem bot, přičemž posledně zmíněný nabízí podrobnou statistiku bez jakýchkoliv zásahů.

Takže pokud jste milovníkem cti a chcete si koupit nový smartband. Pak byste si měli koupit Honor band 5. Pokud jste milovník sportu, měli byste si koupit Honor Band 5 sportovní edici. Vsadím se, že budete ohromeni a budete si jeho funkce plně užívat v dlouhodobém horizontu.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře