Zdraví a sport

Tabletky, které zohledňují třífázový cyklus organismu. Pravda, nebo další internetová lež?

Jak funguje přípravek nové generace, o kterém se nyní velmi mluví a je mezi lidmi tak populární? A proč je důležité umět využít třífázový cyklus?

Nějaký čas zpátky se na Českém trhu objevil nový přípravek podporující hubnutí. Vznikl jako reakce na velmi oblíbenou dietu se stejným názvem – 3D Chili. O těchto pilulkách se na internetu hodně píše, nejčastěji jako o doplňku stravy nové generace. Rozhodli jsme se zjistit, oč se ve skutečnosti jedná a jestli tyto tabletky opravdu zasluhují na označení inovativního přípravku.

Systém 3D Chili, to už tady přece bylo…

Dieta s 3D Chili vtrhla na trh už dávno a okamžitě získala vysoké hodnocení na různých žebříčcích diet, kladně ji ohodnotili také dietologové a co je nejdůležitější, stala se velmi populární mezi lidmi.

Jedná se o léčbu, která vychází z přírodních složek na hubnutí… koření. To představuje jiný přístup k hubnutí a dokazuje, že dieta neznamená hladovět, nýbrž je možné se dosyta najíst a zároveň se zbavit přebytečných kilogramů.

Tým, který stvořil přípravek 3D Chili, má tři základní pravidla: zdravá řešení, bezpečnost požívání a vyvážený účinek. A právě na tyto priority byl při vývoji pilulek kladen největší důraz: „Jsme přesvědčeni, že při tvorbě nového produktu musíme především dbát bezpečnosti a dobra budoucího uživatele,“ říká Anna Javorská z týmu 3D Chili.

Přípravek, o kterém je tady řeč, má hlavně přírodní složení – obsahuje látky vědecky uznané jako podporující hubnutí a zcela bezpečné pro naše zdraví. Některé z nich lze najít v evropském výkazu pro výživu a zdraví. Účinek pilulek je vhodné zvýšit upravením jídelníčku, ale výrobce deklaruje, že i bez diety lze dosáhnout velmi dobrého výsledku.

Přípravek se jeví jako dokonalý, ale kvůli třífázovému cyklu je potřebná jistá sebekázeň a systematičnost – je důležité vzpomenout si na tabletku také během dne a neměnit doporučené dávkování. Pokud se ale už tak stane, není to neřešitelné a výpadek lze rychle napravit.

Přípravek nové generace – tady jaký?

Většina dostupných přípravku je založena na pilulkách jednoho druhu, v lepším případě jsou určeny „na den“ a „na noc“. Jak se ukázalo, takové řešení je zcela zastaralé a přípravky dokáží mnohem více.

Náš organizmus během dne prochází jednotlivými fázemi. Inovativní přístup podporující hubnutí spočívá v zohlednění třífázového cyklu organismu. O názor k takovému přístupu jsme poprosili dietoložku Karolínu Zemanovou.

Práce našeho organismu je dána jednotlivými částmi dne. Každý si určitě všiml, že jeho tělo pracuje úplně jinak ráno než např. večer. Jako přípravky nové generace označujeme ty, které zohledňují tento cirkadiánní cyklus těla a nenarušují fungování našeho organismu, ale naopak se mu přizpůsobují a stimulují vybrané procesy.

Pilulky 3D Chili se výrazně liší od jiných dostupných přípravků podporujících dietu také tím, že efekt je založen na aplikování 3 různých pilulek během dne: ráno, odpoledne a večer. Každá z těchto tří pilulek ma unikátní složení a jinak stimulují náš organizmus.

Žlutá tabletka je určená na ráno a obsahuje složení, které pomáhá absorbovat tuky a sacharidy a příznivě ovlivňuje náš trávicí systém – zázvor, kurkuma, bílá fazole, garcinia cambogia. Červená tabletka na odpoledne je přírodním fat burnerem. Tady je aktivní složkou mimo jiné kapsaicin pocházející z chilli papričky (podporuje metabolizmus v pálení tuků). Na večer je určena zelená tabletka, která očišťuje organizmus. Tato tabletka je unikátním složením zeleného čaje, chlorelly a bobulí acai.

Proměna

Tabletky, které přizpůsobíš sobě

Zohlednění fungování organizmu podle třífázového cyklu dne je naprosto zásadní, ale přípravky nové generace je možné také přizpůsobit svým potřebám. Každý zná své tělo nejlépe a sami nejlépe víme, jaké výsledky chceme dosáhnout.

Tabletky 3D Chili nám takovou možnost dávají. Výrobce dává na výběr ze dvou typů dávkování: STANDARD i TURBO. Výběr záleží na výsledku, jaký chceme dosáhnout.

„Možnost výběru dávkování je skvělým řešením a krok napřed individuálním potřebám. Každý máme přece jiný cíl i potřeby a tomu by měl každý přizpůsobit dávkování,“ říká dietoložka Karolína Zemanová.

Prodej přípravku podporujícího hubnutí 3D Chili byl schválen institucí Voivodeships State Sanitary – Epidemiological Station. Některé složky jsou zapsány ve výkazu pro výživu a zdraví EFSA (European Food Safety Authority). Díky tomu může výrobce přípravku zaručit bezpečné užívání přípravku nezávisle na dávkování, jaké si zvolíme.

Nejnovější přípravky na hubnutí se diametrálně liší od doplňků stravy, které jsme doposud znali. Nějaký čas zpátky došlo na poli hubnutí k razantnímu návratu k 100% přírodním složkám a řešením zaručujícím bezpečné užívání. Nyní se konečně objevil také přípravek, který ideálně zohledňuje naše potřeby i možnosti našeho organizmu. A všechna tato kritéria splňují pilulky na hubnutí 3D Chili.

Štítky

12 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

 • Mně to koupila žena na aukru s tím, že: tohle teď budeš jíst! Beru tu TURBO verzi třetí týden a 3,5 kila dole! Kdybych tak omezil ještě pivko… V unoru zkusim omezit jen na vikendy a uvidim, jak vysledky.

  • Dalších 10 dnů za mnou a je z toho 6 kilo! Od pristiho ponděli konec s pivem na dva tydny a musim se na tech 9-10 kil dolu dostat i kdyby nevim co. Drzte palce:D

 • Byla jsem nastavena trochu skepticky na tabletky podobneho druhu, protoze vetsinou maji nejake pochybne slozeni. Ale jestli jsem to spravne pochopila, tak tady je to komplet prirodni a neni tam nic navic, je to tak? NErada bych do sebe cpala nejakou chemii a proto si uz doma pecu i vlastni chleba 🙂

  • Moniko,
   Zkoušelas to nakonec? Mam podobny pristup jako ty a nechci se spalit. Nechci z tebe delat sveho pokusneho kralika, ale jestlis to zkousela tak prosim napis co a jak. Mej se, Kari

   • To si piš, že zkoušela! Mám za sebou dvouměsíční cyklus a asi za měsíc dva se k tomu vrátím, uvidím. Opravdu to snižuje chuť k jídlu a tak nějak jsem díky těm tabletám zodpovědnější co se týče načasování jídla. Víš co, když jsem do toho vrazila peníze, tak se o správný jídelníček celkově zajímám více. Ale hlavně nepociťuju žádné vedlejší účinky, takže za mě super.

  • Ahoj Natal,
   koupila jsem po shlednuti tvyho videa rovnou dvojte baleni a mam za sebou tri tydnu uzivani s davkovanim standard. Nevim, jestli je to tabletkama nebo tim, ze mam mensi hlad a nevleze se do mne to co drive, ale citim se opravdu dobre! Partner me premlouva jeste k pohybu, ale moc se mi nechce. Na druhou stranu pocasi nam konecne preje a obcas se svezt na kole nebo si jit zabehat bych asi opravdu mela:) Dekuji ti za recenzi!
   Eva

   • Ahojky Evo,
    jsem ráda, že jsem mohla byt inspirací:) Menší hlad máš díky těm tabletkám, tedy potom méně jíš a zákonitě hubneš. Takže v tvém případě tabletky taky pomohly;) A ten pohyb si určitě dopřej, protože to pomůže nejen tvé postavě, ale taky psychice. Aktivní odpočinek je super způsob na pozbavení se stresu a odlehčení mysli.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.