Zdraví a sport

Sponzorované video: Jak se slavila zlatá medaile Lukáše Krpálka v Českém domě?

Sledovat radost z velké výhry je vždy skvělý zážitek, a proto video z bezprostřední oslavy Lukáše Krpálka ze zlaté medaile rozhodně stojí za zhlédnutí!

Výkon, který si zaslouží respekt

Vyhrát prakticky všechny zápasy a ve finále porazit jedničku v podobě Gasimova, přesně taková byla cesta za zlatem pětadvacetiletého reprezentanta z UKS Praha v judu. Lukáš Krpálek má na kontě celou řadu úspěchů včetně zlaté medaile z mistrovství Evropy i světa, nicméně výhra v Riu byla jeho obrovským snem. Ten si nyní splnil a s ním potěšil také široký zástup českých fanoušků.

Oslava v brazilském rytmu

Lukáš Krpálek hodněkrát upozorňoval na to, že v první místo nedoufá. Byl si dobře vědom obtížnosti konkurence. O to větší radost z výhry a chuť slavit se po finále dostavila. Lukáš porazil Gasimova na ipon a právem získal titul, na který může být on i celá ČR pyšná. Olympijské hry v Riu již od samého zařátku provází celá řada emocí. Je skvělé vidět, že místní lidé jsou směrem ke sportovcům vstřícní, sdílí s nimi napětí a snaží se i přes nevyhovující podmínky udělat maximum pro jejich spokojenost. Je to vidět i na videu oslav medaile v Českém domě.

Sleduj české naděje

Sledovat olympijské hry a fandit českým sportovcům je povinnost každého člověka, který rád sleduje napínavé příběhy a s radostí obdivuje lidi s vůlí, sebevědomím a notnou dávkou motivace. Vždyť bez těchto ingrediencí by nebylo možné se do Ria vůbec probojovat. Držme palce všem nadějím a tleskejme jim i v případě, kdy cenný kov nepřivezou. Vždyť právě o tom olympijské hry jsou. Už zakladatel moderních her Pierre de Coubertin tvrdil, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.
_____
Tento příspěvek je sponzorován společností Samsung

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.