Zdraví a sport

Sponzorované video: Jak se slavila zlatá medaile Lukáše Krpálka v Českém domě?

Sledovat radost z velké výhry je vždy skvělý zážitek, a proto video z bezprostřední oslavy Lukáše Krpálka ze zlaté medaile rozhodně stojí za zhlédnutí!

Výkon, který si zaslouží respekt

Vyhrát prakticky všechny zápasy a ve finále porazit jedničku v podobě Gasimova, přesně taková byla cesta za zlatem pětadvacetiletého reprezentanta z UKS Praha v judu. Lukáš Krpálek má na kontě celou řadu úspěchů včetně zlaté medaile z mistrovství Evropy i světa, nicméně výhra v Riu byla jeho obrovským snem. Ten si nyní splnil a s ním potěšil také široký zástup českých fanoušků.

Oslava v brazilském rytmu

Lukáš Krpálek hodněkrát upozorňoval na to, že v první místo nedoufá. Byl si dobře vědom obtížnosti konkurence. O to větší radost z výhry a chuť slavit se po finále dostavila. Lukáš porazil Gasimova na ipon a právem získal titul, na který může být on i celá ČR pyšná. Olympijské hry v Riu již od samého zařátku provází celá řada emocí. Je skvělé vidět, že místní lidé jsou směrem ke sportovcům vstřícní, sdílí s nimi napětí a snaží se i přes nevyhovující podmínky udělat maximum pro jejich spokojenost. Je to vidět i na videu oslav medaile v Českém domě.

Sleduj české naděje

Sledovat olympijské hry a fandit českým sportovcům je povinnost každého člověka, který rád sleduje napínavé příběhy a s radostí obdivuje lidi s vůlí, sebevědomím a notnou dávkou motivace. Vždyť bez těchto ingrediencí by nebylo možné se do Ria vůbec probojovat. Držme palce všem nadějím a tleskejme jim i v případě, kdy cenný kov nepřivezou. Vždyť právě o tom olympijské hry jsou. Už zakladatel moderních her Pierre de Coubertin tvrdil, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.
_____
Tento příspěvek je sponzorován společností Samsung

Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.