Kultura a společnost Sex a vztahy Zdraví a sport

Problémy s velkými prsy

Velikost prsou je častým tématem k debatám. Některé dívky touží po drobnějších ňadrech, jiné po větších, které jim přijdou neuvěřitelně sexy. Ovšem velká prsa sebou nesou několik úskalí, které nejsou pro život nijak ideální. A jaké problémy velká prsa obnáší a jak si život s velkými prsy alespoň trochu usnadnit?
Velká prsa si přeje nejedna dívka, ale je dobré uvědomit si, že takové přednosti přináší i řadu zdravotních problémů.

Hezká, ale problémová

Velká prsa jsou samozřejmě hezká, ale ve většině případů jsou spíše problémová. Proto se i odborníci na zvětšování poprsí shodují, že je dobré si zvětšení ňader důkladně promyslet a uvažovat i nad možnými nepříjemnostmi. V této oblasti lze nepříjemným problémům předejít, ale pokud jsou velká prsa dána genetikou, je dobré naopak zvážit jejich zmenšení nebo se soustředit na opatření, která život s velkými prsy trochu usnadní.

Nepříjemné problémy, které velká prsa obnáší

Velká prsa mají jednu velkou nevýhodu a tou je fakt, že se negativně podepisují na stavu zad. Jejich tíha totiž vede k tomu, že se začneš hrbit, aby sis od jejich váhy alespoň trochu ulevila. Kromě toho však dochází i k jejich bolestivosti a taková zátěž se na zádech a celé páteři negativně podepisuje, což je jedním z několika vlastností, které velká prsa obnášejí. Velkými problémy, které velká prsa přináší je náchylnost ke kožním vyrážkám a dalším podobným obtížím – například ke kvasinkám. Tenhle problém je většinou následkem toho, že je kůže pod prsy vystavována většímu tření i pocení. Kromě čistě fyzických problémů se u velkých prsou nachází i dalším problém, který má původ psychický. Velká prsa někdy paradoxně dokážou ubrat sebevědomí a zvýšit stud, což je zajisté nežádoucí následek.

%CODE1%

Řešení pro velká prsa

Pokud je od lékaře jasně potvrzeno, že velká prsa problémy se zády způsobují a různá vyšetření to potvrdí, je možné, že zmenšení prsou proběhne bezplatně. Nevýhodou však je, že je nemožné vybrat si místo a konkrétního specialistu, který zákrok provede. Pokud však požadované potvrzení schází, nezbývá nic jiného, než zákrok hradit ze svého. Když se pomine svět chirurgických zákroků, nachází se několik dalších neoperativních tipů, díky kterým bude život s velkými prsy snadnější. Například je nutné vybírat si kvalitní podprsenky, které budou dobře sedět a velká prsa podpoří.

Velká prsa a sport?

V případě sportu je na místě volit sportovní podprsenky ideální pro větší prsa, která je tím správným způsobem podpoří a uleví i tobě. Když už byl zmíněn sport, není na škodu říct, že plavání je pro velká prsa tím pravým sportem. Plaváním se tvá záda dobře zpevní, zbavíš se bolesti a to i díky tomu, že tvá prsa voda nadnese. Zapomínat bys neměla ani na další cvičení, především na ta, při kterých posílíš zádové svalstvo, protáhneš krční páteř a zpevníš prsní svaly. A zcela nejdůležitější pravidlo je, aby ses vyvarovala hrbení, jak to jen jde a i to tvým zádům velmi prospěje.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.