Zdraví a sport

Potěšte svého přítele zajímavým sportovním dárkem

Hledáte vhodný dárek pro vašeho přítele nebo manžela? Pokud ano, a je to fanoušek sportu, máme pro vás zajímavý tip na několik možností, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Řada mužů sport nejenom sleduje, ale také si rádo vsadí. I tímto směrem můžete cílit svůj dárek a využít ve svůj prospěch kurzové sázení na internetu. Jak? Třeba tím, že koupíte poukázku do určité sázkové kanceláře. Jednoduchý, a přitom určitě zajímavý dárek, pomocí kterého můžete v případě správné sázky dokonce i zhodnotit vložené peníze. A za výdělek se můžete s partnerem podívat třeba na výlet, či vyrazit na večeři.

Fotbal nemusí sledovat jenom v televizi

Většina mužů samozřejmě miluje fotbal. O tom není pochyby. Na tuzemskou ligu není zase až takový problém vyrazit osobně. Co ale v případě evropských soutěží, nebo Ligy mistrů? To už může být složitější, ale ne nemožné. A právě zde přichází ona inspirace spojená s možným dárkem. Tím, který doporučujeme, je zájezd na zápas Chelsea. Jenom málokterý muž by nebyl nadšený z toho, že může naživo vidět tento velkoklub, který jenom málokdy zavítá k nám. A tak je třeba vyrazit za ním. Navíc jde o zájezd s organizací, v rámci kterého je zajištěna:

  • Cesta na stadion
  • Akreditace na stadionu
  • Služba delegáta

Koupit lze třeba i samostatné vstupenky

Nemusí to však být jenom kompletní zájezd, který se může fotbalu týkat. Lze koupit i samostatné lístky. Příkladem jsou vstupenky na fotbal v Liverpoolu. I tento anglický velkoklub touží celá řada mužů vidět. A když dáváte tomu svému jenom vstupenky, můžete například celý zájezd do Anglie naplánovat sami. Bude spojený s památkami, zábavou, ale i právě sledováním fotbalu. Buďte si proto jista, že právě takový dárek rozhodně nezklame ani vašeho partnera. A ceny daných lístků? Vzhledem k prestiži týmu se určitě nemusí jednat o nijak závratnou částku.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.