Zdraví a sport

Nike Flash Pack – běhejte bezpečně

Pokud nechcete být tmavou postavou na silnici, budou se vám následující informace hodit. Společnost Nike našla materiál, který je nejen reflexní, ale také prodyšný. To vše můžete vidět na jejich nové běžecké kolekci Nike Flash Pack.

Možná to znáte, jedete si takhle k večeru autem a najednou se před vámi na kraji vozovky objeví tmavá postava. Pokud se řízení věnujete, pravděpodobně to není takový problém. Ovšem pokud ještě padne mlha nebo prší, viditelnost se rapidně zhoršuje.

Pokud nechcete být takovou tmavou postavou na silnici, budou se vám následující informace hodit.

Společnost Nike se pustila do nesnadného úkolu. Najít materiál, který bude nejen reflexní ale také prodyšný. Jak to dopadlo, můžete vidět na jejich nové běžecké kolekci Nike Flash Pack.

V čem je kolekce Nike Flash Pack jiná než všechny ostatní?

Je zaměřena speciálně na běhání nebo jakýkoliv pohyb v noci či horších světelných podmínkách. Kromě toho, že vás udrží v teple a suchu. Unikátní je v materiálu, který používá v reflexních prvcích běžeckého oblečení nebo obuvi.

Nejde pouze o klasické odražení světla v základní bílé barvě. Nike Flash Pack, jde mnohem dál. Na svých reflexních prvcích používá barevné přechody, takže výsledný efekt vypadá, jako by běžecké boty měnily barvy.


Co všechno najdete v kolekci Nike Flash Pack

Kolekce běžeckého oblečení a bot je zaměřena na vrchní vrstvu, což je jasné díky jejímu určení. V kolekci najdete oblíbené běžecké boty Nike, jako jsou např. Nike LunarGlide 7 Flash, Nike Air Zoom Pegasus 32 Flash a další. Kromě toho nabízí i běžecké oblečení Nike, kam patří např. vesta Nike Aeroloft Flash, bunda Nike Shieldrunnner Flash Running nebo legíny Nike Epic Lux Flash Running.

Hlavní výhody nové kolekce

  • Už žádná tmavá postava u krajnice
  • Materiál, který vás udrží v suchu i teple
  • Speciální reflexní povrch
  • Maximální bezpečnost při běhání v tmavých dnech
  • Moderní design, takže ji můžete nosit i jako běžné oblečení
Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.