Zdraví a sport

Nejnovější zkušenosti s Plexr

Zajímají vás zkušenosti těch, kteří podstoupili korekci povadlých víček z estetických či zdravotních důvodů? Chtěli byste se dozvědět více o tom, jak funguje tento zákrok za pomoci přístroje s názvem Plexr? V tom případě se na jednotlivé zkušenosti s tímto zákrokem pojďme podívat.

Co je to Plexr a pro koho je vhodný?

Trápí vás povadlá víčka, která se postupem přibývajících let neustále zhoršují? Máte estetický či zdravotní problém, který chcete či musíte řešit, a přitom se obáváte chirurgického zákroku? V tom případě vězte, že skalpel není vždy nutno použít. Přístroj s názvem Plexr je toho totiž jasným důkazem. Jedná se totiž o neinvazivní metodu korekce vašich očních víček, se kterou mají zkušenosti již stovky žen.

Jak Plexr funguje?

Přístroj Plexr funguje na bázi takzvané radiofrekvence. Při tomto ošetření vzniká v jedné vrstvě vzduch, a to mezi špičkou samotného aplikátoru a také pletí, na kterou působí fyzikální plazma, která odpařuje povrch bodu kůže, která prochází korekcí. Při tomto velmi prostém ošetření tak vznikne efekt, a to pouze v rozsahu malé tečky. V tomto případě je tak zapotřebí udělat co nejvíce těchto tečkovitých okrsků v dané lokalitě a méně či více je vykrýt. Jedině tímto způsobem lze dosáhnout nějakého efektu. Tímto efektem je kontrakce kolagenu, tedy redukce poklesu vašeho víčka. Může se tímto způsobem zlepšit také jistá lokalita vrásek, a to například u nosu či kolem vašich úst. Přístroj Plexr vám přitom neudělá žádnou jizvu během zákroku.

Bolí Plexr metoda a funguje vůbec?

V tuto chvíli vás jistě napadá otázka, zda je zákrok za pomoci Plexr přístroje bolestivý. Odpovědí je že nikoliv. Před samotným zákrokem vám je aplikováno na 30 minut do pokožky sérum, které obsahuje anestetický gel, jenž bude tlumit veškeré nepříjemné pocity během samotného zákroku. Jistě jisté drobné „štípance“ ucítíte, avšak u většiny pacientů lze provést celý zákrok zcela komfortně a bezbolestně. Záleží na tom, zda jste citlivější na bolest či více odolní.

Metoda za pomoci přístroje Plexr rozhodně funguje. Na pět až deset let se totiž nebudete muset se svými povadlými víčky vůbec rozčilovat. Často se spíše stává, že se pro Plexr rozhodnou pacienti, kteří mají za sebou již chirurgický zákrok, který měl jejich problém s povadlými víčky vyřešit a vrací se například po dvou letech od zákroku s tím, že mají víčka opět povadlá, což se vám u Plexru stát rozhodně nemůže.

Zkušenosti s Plexrem

S Plexrem mají zkušenosti již stovky žen i mužů. Zákrok je totiž určen nejen ženám, nýbrž ho mohou podstoupit i muži se stejnými problémem. Zákrok přístrojem Plexr je vhodný zejména pro ty, kteří se obávají chirurgického zákroku. Ti ovšem musí také počítat s tím, že hojení po tomto zákroku přinese pacientovi do jisté míry i nepohodlí, které by ho například u klasického zákroku nečekalo. Záleží tedy na preferencích každého pacienta. Někdo rovněž věří pouze a jen chirurgii a na podobné neinvazivní zákroky nikoliv.

Záleží tedy pouze na každém z vás, pro jaký zákrok se rozhodnete a zda vám přinese takový výsledek, v jaký doufáte. Pro ty, kteří ovšem neholdují skalpelům a věří v moderní technologie, je toto řešení jistě tím správným.

Zkušenosti pacientů

  • Valná většina pacientů si pochvaluje zejména bezproblémový pooperační průběh.
  • Ti, kteří podstoupili zákrok za pomoci Plexru rovněž kvitují rychlé vypnutí pleti, které je viditelné již po deseti dnech od provedeného zákroku.
  • Pacienti kvitují bezbolestnost zákroku a rychlé hojení pleti, které často netrvá ani tak dlouho, jak uvádí samotní lékaři.
  • Cenové rozpětí za tento zákrok je více než přijatelné pro většinu pacientů.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.