Zdraví a sport

Můj jogurt si zamilujete, sestavte si ho a nechte si ho dovézt až domů

Zapomeňte na obyčejné jogurty, které jsou jen plné cukrů a konzervantů! Je tady Můj jogurt, který si zaslouží pozornost každého s chutí na něco dobrého.

Jen ty nejlepší ingredience

Jogurt pro většinu z nás představuje rychlou zdravou snídani nebo svačinku během dne. Když ale pak člověk stojí před chlazeným boxem v obchodě, je někdy těžké odolat variantám, které našemu zdraví tolik neprospívají. U ovocných a ochucovaných jogurtů často nevíme, co doopravdy obsahují.  Blahodárné účinky konzumace jogurtu spolu s čerstvým ovocem či ořechy jsou dokázány, potlačuje je ale přítomnost nejrůznějších konzervantů a dalších látek, kterých bychom se měli spíše vyvarovat. Kromě toho, ne vždy najdeme příchuť, která přesně vyhovuje našim mlsným jazýčkům. Jaké je řešení? Má název Můj jogurt.

Od superpotravin po karamelový krém

Můj jogurt je unikátní projekt, díky kterému si můžete namixovat lahodnou jogurtovou svačinku podle vašich přání. Na výběr máte nejenom z několika druhů jogurtového základu (od smetanového jogurtu, přes řecký až po sójovou variantu), ale také z nepřeberného množství dalších přísad. Je libo džem meruňkový, malinový nebo jahodový? Či raději preferujete vaše ovoce v jogurtu čerstvé? Není problém vybrat a namixovat ovocný mix, který vám dodá pořádnou dávku vitamínů a bude především skvěle chutnat. Ovocem to však zdaleka nekončí. Dopřát si můžete i hrst oříšků nebo chia semínek, které jsou známou superpotravinou. Pokud vám jogurt především chutná a nejíte ho jenom kvůli zdravotním benefitům, pak se neostýchejte přidat kousky čokolády nebo třeba karamelový krém.

A jak to všechno vlastně probíhá? Jogurt si sestavíte jednoduše online. Následně vám ho Můj jogurt doručí až k vám domů po celé Praze. Zapomeňte na vybírání mezi řadami jogurtů s umělými sladidly a vytvořte si vlastní na míru pro vaše chuťové buňky. V nabídce jsou již také hotové kombinace a limitky. Můj jogurt máte možnost objednat také prostřednictvím Rohlík.cz.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.