Zdraví a sport

Máte strach z bolesti zubů na dovolené? Nepodceňujte prohlídky u zubaře!

Dovolená by měla být bez diskuze příležitostí pro dokonalý relax a odpočinek od všedních starostí. Vaše plány může nečekaně zhatit bolest zubů, a proto přinášíme několik praktických tipů a informací pro všechny cestovatelky!

Trhání osmičky v Thajsku?

Pro mnohé z nás je dovolená jedním z mála momentů v roce, kdy si odpočineme od práce, stresu a povinností, které nás pronásledují. Objevování nových míst, jídel a kulturních zvyků v nějaké exotické destinaci patří mezi nezapomenutelné zážitky. Je tedy opravdu velká škoda, když nám dovolenou naruší například ošklivé počasí. Asi vůbec největším strašákem jsou zdravotní komplikace, které je na dovolené velmi nepříjemné řešit. Mezi časté problémy patří bolest zubů. Ta vás velmi snadno dokáže připravit o dobrou náladu, peníze a energii. Z pobytu na pláži se stane utrpení a vy budete muset vše řešit. A věřte, že v některých zemích je zubařská péče na hodně odlišné úrovni než u nás.

Pojištění problém neřeší

Nepřibalit si na dovolenou cestovní pojištění je opravdu velký risk, nicméně je nutné uvědomit si, že pojištění není řešením případných komplikací. Přímo na místě se často musíte spolehnout pouze na sebe, výdaje vám pojišťovna uhradí teprve až po návratu. Navíc není samozřejmostí, že v plné výši. Mezi další nevýhody pochopitelně patří čas. Na dovolené jste pouze na pár dní a jeden až dva z nich rozhodně nechcete trávit v čekárně. Nejlepším řešením je myslet dopředu a komplikacím v cizí zemi se zcela vyhnout. Řešením je preventivní prohlídka u zubaře. Je dobrou volbou nejen v případě delších expedic, ale i krátkých pobytů v zahraničí. Je fajn odjíždět s pocitem, že zuby mezi vaše potíže patřit nebudou. Překonat strach a obavy se vám každopádně vyplatí, a to nejen ve spojení s odjezdem na dovolenou. Preventivní prohlídky by měl u zubaře podstupovat pravidelně každý člověk, kterému záleží na jeho zdraví a kráse.

Kde hledat zubaře?

Mnoho lidí preventivní prohlídky zanedbává, protože má problém najít kvalitního zubaře a někoho, kdo by o jejich chrup dlouhodobě pečoval. Pokud mezi takové patříte, podívejte se na Drstuchlik.cz. Kvalitní dentální klinika je zde pro vás a pro vaše dovolené bez komplikací. Bolest zubů vás v případě, kdy nepodceníte preventivní prohlídku u zubaře, jen stěží zaskočí. Tak neváhejte a před výletem za sluníčkem se objednejte. Uděláte tím krok směrem k opravdu dokonalé dovolené.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.