Zdraví a sport

Lze hubnout bez hladovění? ANO, díky pestré stravě v krabičkách!

Mnoho žen si myslí, že cesta ke krásné postavě vede pouze přes hladovění a dlouhé hodiny v posilovně. Nemusí to tak být a nemělo by to tak být! Zdravějším a méně náročným řešením je pestrá a vyvážená strava.

Naporcované tajemství

Hodněkrát jsem zkusila držet dietu a začít se stravovat správně. Problém je v tom, že s každým jídelníčkem se člověk dozví něco jiného, nicméně jedna věc je společná. Pokud chce člověk zhubnout, měl by jídlo rozdělit do více porcí během dne. Sestavila jsem si tedy jídelníček a pošetile si myslela, že ho zvládnu dodržovat. Problém nastal po několika dnech. Vaření a nakupování mi zabíralo ohromné množství času. Byla jsem zvyklá jíst pouze ráno a večer, navíc to vždy byla například mražená pizza a podobně. Začít si hlídat porce a pravidelný jídelníček byl problém. Problém, který skvěle řeší krabičková dieta. Hned vám vysvětlím, jak můžete díky krabičkám začít hubnout a prakticky i šetřit.

Jídlo na celý den

Krabičková dieta potěší každou ženu, která nechce trávit čas vařením a počítáním kalorií. Také jsem si myslela, že vše zvládnu sama, ale kromě časové náročnosti mě štvalo i to, že vyhazuji z ledničky docela velké množství jídla, které v českých obchodech nelze koupit v menším množství. Ježkovy krabičky nabízí celodenní menu složené z 5 chodů – snídaně, dopolední přesnídávky, oběda, svačiny a večeře. Díky tomu se nemusíte o nic starat a pravidelný přísunu čerstvého a zdravého jídla máte zajištěn. Případně je k dispozici také medium menu složené ze 3 chodů – přesnídávky, oběda a svačiny. Podívejte se na princip toho, jak Ježkovy krabičky vlastně fungují. Samotnou mě překvapilo, jak může být vše jednoduché a jak pečlivě jsou připravovány.

Ježkovy krabičky

Máte strach z hladu?

Jakmile dojde řeč na hubnutí, je běžné začít myslet na hladovku, suchary a přísný režim. Ježkovy krabičky bych rozhodně nenazvala dietou, ale spíše správným stravovacím systémem. Nedostatek jídla totiž vede k ukládání tuků, jediným řešením je tak doopravdy pestrý a správně složený (tedy nutričně vyvážený) jídelníček, o který se postarají krabičky. Takový systém nemá nic společného s hladověním a jídlem bez chuti.


Důkazem jsou příklady jídel, které na tebe v Ježkových krabičkách čekají:

snídaně – Zapečená šunka s tvarohovou pěnou, fresh zelenina, pečivo
přesnídávka – Gratinovaný chřest se sýrem
oběd – Bazalkové nočky se zelím a pršutem
svačina – Bulharská pomazánka se šunkou, pečivo
večeře – Králík po ďábelsku, brambory

Už se ti sbíhají sliny? Vůbec se nedivím, protože tohle rozhodně nejsou jídla, která by člověk při hubnutí čekal. Přesto skvěle fungují a jsou sestavena tak, abys hubla zdravě a hlavně trvale.

Rozvoz až do domu

Ježkovy krabičky nabízí rozvoz až do domu za příznivé ceny v Praze a dalších městech. Podívej se na ceník a podívej se, kde všude si můžeš krabičky vychutnávat. Možný je také odběr zdarma na odběrových místech, jídlo si tak můžeš vyzvednout při cestě do práce. Například celodenní set pro ženu v ČR vychází na pouhých 250 Kč, s dovozem po Praze na 320 Kč a například po Pardubicích na 280 Kč! Začít hubnout je totiž opravdu jednoduché, když víš, jak na to. Ivě Vavřínové, moderátorce Evropy 2, pomohly Ježkovy krabičky zhubnout 15 kg!

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.