Zdraví a sport

Lipozomální technologie: Jedinečné zpracování doplňků stravy

Řada doplňků stravy je pro tělo těžko vstřebatelná, proto organismus nezíská tolik mikroživin, kolik potřebuje. To však neplatí pro lipozomální vitamíny a minerály. Díky specifické úpravě totiž mají skvělou vstřebatelnost a jsou tak ideální volbou.

Výhody lipomozomálních mikroživin

Při této technologii výroby jsou vitamíny a minerály obaleny bublinkou s tukovým obalem. Zvyšuje se tak jejich vstřebatelnost, namísto obvyklých 5—10 % dosahuje minimálně 90 %. Kromě toho však látky díky své malé velikosti pronikají také do mozku a poskytují mu ochranu a potřebné živiny.

Lipozomy obsahují lecitin, který chrání játra, dále pak v těchto doplňcích stravy najdete řadu prospěšných přírodních látek, a to bez zbytečných aditiv. Oblíbenou volbou je lipozomální vitamín C, který podporuje psychickou činnost, imunitní systém a řadu dalších procesů v těle.

Vitamíny a minerály

V nabídce najdete řadu produktů, kromě vitaminu C také lipozomální vitamín D, který je pro organismus potřebný, jelikož ze slunečního svitu ho mnohdy nezískáme dostatek. Jestliže hledáte komplexní řešení, oceníte multivitamin či kombinaci vitamínů s minerály, antioxidanty a dalšími prospěšnými látkami. Získáte tak spolehlivé řešení, jak podpořit řadu metabolických procesů, psychiku i imunitní systém.

Dostatek kolagenu

Další látkou, na kterou bychom rozhodně neměli zapomínat, je kolagen. I ten má totiž významný vliv, zejména na pružnost pokožky a zdraví pojivových tkání. Již kolem třicátého roku života však dochází k přirozenému poklesu jeho hladiny, proto je vhodné ho doplňovat. K tomu se skvěle hodí lipozomální hydrolyzovaný kolagen, který nabízí špičkovou kvalitu a nemá konkurenci.

Díky široké nabídce různých doplňků si vyberete přesně to pravé. Samozřejmostí je špičkové zpracování, přičemž produkty nabízí to nejlepší a zůstávají dostupné.

Zdroj obrázku:

ronstik / Shutterstock.com

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře