Zdraví a sport

Jaký bazén na zahradu?

Koupání v příjemné teplé vodě na vlastní zahradě je příjemná představa pohodové relaxace a odpočinku. Tuto lákavou a vábivou představu realizují každým rokem velké množství českých a moravských rodin. K velkému počtu těchto rodin se klidně může zařadit i Vaše rodina. Proč zbytečně utrácet peníze za zahraniční dovolené, když si můžeš odpočinout u svého vlastního bazénu doma na zahradě. Útulná zahrada s bazénem může být oázou klidu a pohody. Proč se stresovat dlouhým cestováním, když si v klidu můžeš lehnout na své vlastní zahradě.

Místo pobytu u moře relaxace ve svém vlastním bazénu

Místo pobytu u moře relaxace ve svém vlastním bazénu

O koupání se přitom připravit nemusíš, stačí, když si pořídíš vhodný bazén. Nabídka bazénů na tuzemském trhu je pestrá a široká. K dispozici jsou bazény velmi jednoduché i velmi luxusní. Z tohoto ohledu je potřeba velmi pečlivě zvážit, k čemu by měl Váš bazén nejčastěji sloužit. Uvažuj také kde takový bazén bude stát a jak velký bazén si chceš koupit.

Valký výběr zahradních bazénu : www.hawaj.cz

Jednoduché nadzemní bazény

Tento druh bazénu má zpravidla kruhový tvar a pevnou montovanou konstrukci. Nejčastěji jsou tyto bazény v modré barvě a mají vnitřní fólii. Nadzemní bazény se rovněž staví na povrch terénu. Pokud nejsi zrovna náročná, tento typ bazénu ti určitě bude stačit. Pokud však jsi náročnější, tak si určitě pořiď nadzemní bazén s možností zapuštění do země.

Nadzemní bazény s možností zapuštění do země

Nadzemní bazény vypadají mnohem estetičtější a pohlednější. Tento typ bazénů má také pevnější konstrukci a jsou vyrobeny z odolnějších materiálů, jejichž trvanlivost je delší. U nadzemních bazénů je rovněž pestřejší nabídka tvarů jednotlivých bazénů. V nabídce není pouze kruh, ale také ovál. Venkovní stěny těchto bazénů mají také atraktivnější dekor než je pouze a jedině modrá barva. Některé venkovní stěny přesvědčivě imitují dřevo.

Kde si venkovní bazén koupit?

Jak již bylo řečeno, dnešní tuzemský trh je doslova zahlcen obchody, které nabízejí a prodávají venkovní bazény. Velkou nabídku za velmi rozumné a přijatelné ceny však najdeš v internetových obchodech havaj.cz a hawaj.cz, kde si určitě kvalitní bazén vybereš. V těchto obchodech máš pestrou nabídku venkovních bazénů, které jsou detailně popsány. U každého výrobku je navíc barevná fotografie, které ti názorně ukáže jak venkovní bazén vypadá. Oba zmiňované obchody poskytují zajímavé akční ceny, takže mnohé výrobky jsou nabízeny s podstatnou slevou.
S kvalitním bazénem si určitě užiješ svou dovolenou, aniž bys musela cestovat do exotických krajin. Stačí si pořídit kvalitní venkovní bazén, napustit si vodu a v klidu odpočívat. V bazénech z internetových obchodů havaj a hawaj se ti bude relaxovat obzvláště dobře a příjemně.

Nafukovací bazény Intex – www.havaj.cz

10 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

 • Nám už stojí bazén na zahradě, dokonce napuštěný. 🙂 Teď už jen počkat na horké dny a hlavně oteplenou vodu. 😀

 • Taky jsme postavily letos poprvé bazén. Ale
  nevím čím ho budu čistit. Savem? Nebo raději zainvestovat do nějakého
  přípravku?

  • Savem? A to chcete mít úplně bílé plavky? 😀 a
   nebo nějaké osypky? Být váma tak zvolím druhou variantu.

    • koukal jsem se na bazénová chemie Praha,
     mají tam tablety 5v1 tak mě to docela zaujalo.

     • To jako, že nebudu potřebovat nic jiného? Jenom
      tyhle tablety?

     • No já si to právě takhle myslím, že to tak bude.
      Je to na více věcí, koukněte na jejich stránky.

     • Právě na to teď koukám, vypadá to docela dobře.
      Tak uvidíme co nakonec koupíme.

     • Asi to taky budu objednávat, je to zatím to
      nejlepší co jsem našel.

 • My jsme také chtěli mít bazén na zahradě, ale nakonec jsme se rozhodli, že ho mít nebudeme, protože je to docela nákladná věc a ochuzovat se například hloubkou nám přišlo jako nesmysl. Tak jsme se rozhodli pro jiný koncept a vybavili jsme si zahradu. Máme tam místo bazénu takovou oázu klidu plnou květin a místo bazénu si raději s dětmi dojedeme na koupák:)

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.