Zdraví a sport

Ideální dárek je radost rozbalit

Vánoce se blíží a s nimi také každoroční problém, jak vybrat vhodný dárek bez zbytečného stresu. Mnozí z nás mají obavu, zda-li budou mít blízcí z dárku radost. Ideální dárek je snadný, dostupný a zároveň originální způsob, jak zaručeně potěšit. Tato forma nakupování dárků je velmi populární v Anglii, Itálii i Německu.

Konec obav

Ideální dárek, to je sedm tematicky zaměřených, luxusně zabalených dárkových setů z oblasti zábavy, wellness, gastronomie, ubytování, vzdělávacích kurzů, cestování a adrenalinových dobrodružství. Každý dárkový set obsahuje rozmanitý výběr služeb a zboží, ze kterých si obdarovaný sám vybere jednu službu (zboží), že které bude mít největší radost. Odpadá tak obava z darování nevhodného dárku. “Ideální dárek je vhodnou volbou pro všechny zaneprázdněné, stejně jako pro ty, které shánění dárků jednoduše stresuje, zvláště pak před Vánocemi,“ říká Ondřej Prášil, produktový manažer ze společnosti Ideální dárek s.r.o. Elegantní řešení nabízí Ideální dárek i pro ty, kteří se nechtějí vyptávat blízkých, co by je nejvíce potěšilo a neradi dávají peníze v obálkách. Nový koncept nakupování dárků poskytuje lidem možnost trefit se přesně do vkusu těch, kterým chtějí udělat radost.

Nejen na Vánoce

Ideální dárek je možné si vybrat buď na internetových stránkách www.idealnidarek.cz nebo v některém z pražských nákupních center, v originálně designově pojatých prodejnách. Příjemným faktem je také to, že dárkové sety je možné koupit již od 490 Kč. Denně slaví v České republice tisíce lidí svůj svátek, narozeniny, výročí, promoce a další životní události, které si zaslouží vzpomínku. Ideální dárek mohou lidé využít jednoduše v průběhu celého roku.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Tezko soudit co je idealni darek:) Ja davam rada darky co se skutecne vyuziji a nechytaji doma prach… Letos jsem objevila zapakatel.cz a poridila pres ne pro rodinu nekolik poukazu za super cenu /pobyt v Tatrach, omluazujici kosmetiku a permici na zumbu/. Pekne vanoce vsem:o))

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.