Zdraví a sport

Flirt dance ho rozpálí

Už tě nebaví klasický aerobik nebo jeho různé odvozeniny a potit se někde v posilovně je pro tebe nuda? Baví tě tancovat, ale step nebo břišní tance tě nijak neoslovily? Pak je tu možná právě pro tebe flirt dance. Flirt dance je zatím málo rozšířenou alternativou zmíněných aktivit, která ti nabídne mnohem víc než jen pouhý tanec. Podpoří tvoji ženskost a možná objeví i sexy dračici.  A co to vlastně flirt dance je?

Svůdné pohyby dokáží zaujmout každého muže!

Inspirováno kroucením u tyče

Flirt dance se nechal inspirovat striptýzem (neboj nejde v něm o svlékání, ale o ten správný svůdný  pohyb), tancem u tyče, jógou, orientálními a latinskoamerickými tancemi. Flirt dance tedy představuje spojení tance, tvarování postavy a upevňování sebevědomí. Základem flirt dance je tzv. S Faktor, což je nový tanečně posilovací a protahovací program. Tento program k nám přišel z USA, kde si získal velkou oblibu i u hvězd jako např. Kate Hudson, Lindsay Lohan nebo Teri Hatcher a mnoha dalších. Další neméně důležitou částí jsou pak prvky z latinskoamerických a orientálních tanců. Nejenže se tedy u flirt dance dobře pobavíš, ale také uděláš něco pro svoji postavu.

Komu je určen?

Lekce flirt dance jsou rozhodně dámskou záležitostí, takže své drahé polovičky ani kamarády na ně sebou neberte. Jsou určené všem ženám, které v sobě chtějí objevit ženskost a smyslnost. Horní věková hranice je neomezená, ale ta spodní je  bohužel stanovena na 18 let. Je tomu tak proto, že pohyby, které se na lekcích flirt dance učí, jsou smyslné až provokativní.

%CODE1%

Co na sebe?

Rozhodně zapomeň na tepláky nebo elasťáky, které si oblékáš na běžnou hodinu aerobiku.. Protože ve flirt dance jde především o to být co nejvíce sexy, tak je potřeba tomu přizpůsobit i oblečení. Namístě jsou tedy určitě sexy trička, kraťásky, sukýnky a pro ty pokročilejší pak i třeba boty na podpatku. U výběru oblečení však neustále mysli na to, že budeš tančit, takže kromě toho, že v něm budeš vypadat neodolatelně, by mělo být  i pohodlné.

Kam a za kolik?

Přestože je u nás flirt dance zatím (dalo by se říct) v plenkách, můžeš lekce tohoto úžasného tance navštívit prakticky ve všech větších městech naší republiky. Nabídku lekcí však spíš hledej v tanečních centrech než fit studiích. Cena vždy závisí na tom, kolik lekcí je nabízeno. Cena začíná někdo kolem 1380 Kč za kurz, ale většinou se pohybuje na hranici kolem 2900 Kč.

Flirt dance tě naučí mít ráda sama sebe a dodá ti dávku zdravého sebevědomí. Každá máme na to být sexy, stačí to jen v sobě objevit. Zjistíš, že máš na to být hvězdou taneční party nebo najdeš třeba odvahu potěšit přítele domácím striptýzem.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.