Zdraví a sport

Chcete na sobě makat? Objevte fitness pro ženy!

Toužíte-li po hezké postavě a pevnějších křivkách, je čas přemýšlet nad pravidelnými návštěvami fitka. Nyní si je můžete vyzkoušet zcela zdarma! Chcete vědět, jak na to?

Stále není čas?

Jakmile dojde řeč na hubnutí a pravidelný pohyb, většina žen včetně mě si začne hledat všelijaké výmluvy a důvody, proč na cvičení nemá čas. Obecná představa je totiž taková, že pro dosažení vysněné postavy je nutné v posilovně strávit každý den dlouhé hodiny. To však není jediná hloupost figurující v představách začátečnic. Mnoho žen se bojí nevhodných posměšků, namachrovaných svalovců a vysportovaných dámiček, které na sobě nemají gram tuku. Pokud také pochybujete, udělá vám radost jedno velké odhalení! Pro dosažení kondice a zdravý životní styl nemusíte zbytečně ztrácet čas. Existuje cvičení navržené speciálně pro ženy, a to pro všechny věkové skupiny z celé ČR, nejen Praha je totiž zaslíbena efektivnímu fitness cvičení.

Začít a pak je to snadné

Často zcela nejsložitější bývá se tzv. dokopat a vydržet. Nikdy se vám nepodařilo pravidelně pečovat o zdraví? Pravděpodobně vám chyběla ta správná dávka motivace. Začátky nejsou vůbec jednoduché a je pravda, že cvičení s trenérkou vám výrazně usnadní první krůčky. Zdě opět platí, že ty dobré s individuálním přístupem najdete nejen v hlavním městě, ale také když hledáte cvičení v Ostravě nebo dámské cvičení v Olomouci, kde si mimochodem můžete zpříjemnit trénink čas od času také procházkou po některém z olomouckých parků. To píšu z vlastní zkušenosti!

Existuje speciální fitko pro ženy?

Vzhledem k výše popsanému by bylo skvělé, kdyby ženy měly možnost navštěvovat speciální fitness centrum pro ženy. Optimálně s tréninkovým plánem ušitým na míru a s podporou kvalifikované trenérky se zkušenostmi. Milým překvapením je, že takové fitko pro ženy bez ohledu na věk a zkušenosti skutečně existuje! Registrujte se a získejte na zkoušku 7denní členství ve fitness Contours absolutně zdarma. Čeká vás zábavné cvičení a kruhové tréninky. Ty jsou důkazem toho, že pár desítek minut denně ke změně postavy skutečně stačí. Skvělé výsledky čekají i na vás, trénink stihnete za 30 minut! Tak neváhejte a využijte zajímavé akce, kdy získáte zdarma členství běžně stojící skoro 600 Kč. Navíc můžete zajít na cvičení kolikrát chcete a na jak dlouho chcete. Trenérka se vám bude věnovat a vy uvidíte, že vás to bude bavit.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.