Zdraví a sport

Chcete i v zimě krásnou pleť? Vyzkoušejte unikátní sérum!

Během zimních měsíců dostává naše pokožka pořádně zabrat. Jak pokožku účinně ochránit, když klasické krémy nestačí? Řešením je koncentrovanější ochrana v podobě séra!

Potřebná ochrana

Zimní počasí je zatěžkávací zkouškou pokožky, kterou se rozhodně nevyplatí podceňovat. Každá žena zná ten pocit, kdy i přes použití krému je pokožka vysušená, popraskaná a citlivá. Zkrátka nedostatečně hydratovaná. Výsledkem je nepěkný vzhled, zvýšená citlivost pokožky, absence potřebných látek pro zdraví pokožky a pochopitelně i nedostatečná ochrana před UV zářením. Před výletem do zimy je zapotřebí zvolit opravdu funkční kosmetiku. Vyzkoušejte vyměnit krém za koncentrovanější ochranu v podobě séra!

Unikátní složení pro každý typ pleti

Radost pokožce a třeba i blízkým lidem ve vašem okolí (přeci jen se blíží Vánoce) uděláte s unikátním produktem, kterým je skvalenové sérum s nízkomolekulární KYSELINOU HYALURONOVOU. Toto olejové sérum blahodárně působí na pokožku. Zmíněný skvalan je mnohými považován za přírodní facelift a ne náhodou se momentálně jedná o jednu z nejexkluzivnějších komponent v kosmetice. Tento botanický lipid tvoří základ vysoce kvalitního séra a je identický s lipidy lidské pokožky. Díky tomu je absolutně bezpečný a vhodný pro každý typ pleti toužící po hedvábném pocitu.

Síla séra

Skvalenové sérum s nízkomolekulární KYSELINOU HYALURONOVOU obnovuje lipidovou bariéru pokožky a má schopnost vyléčit popraskanou kůži. Skvělou zprávou také je, že pomáhá redukovat vrásky. Sérum funguje také jako antioxidant. Jako jeden z mála produktů přidává ke všem vyjmenovaným vlastnostem schopnost bojovat proti ekzémům a lupénce. Toužíte-li po pružné a flexibilní pokožce, je sérum jasnou volbou. Produkty najdete na www.drentner.cz.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.