Zdraví a sport

Chcete i v zimě krásnou pleť? Vyzkoušejte unikátní sérum!

Během zimních měsíců dostává naše pokožka pořádně zabrat. Jak pokožku účinně ochránit, když klasické krémy nestačí? Řešením je koncentrovanější ochrana v podobě séra!

Potřebná ochrana

Zimní počasí je zatěžkávací zkouškou pokožky, kterou se rozhodně nevyplatí podceňovat. Každá žena zná ten pocit, kdy i přes použití krému je pokožka vysušená, popraskaná a citlivá. Zkrátka nedostatečně hydratovaná. Výsledkem je nepěkný vzhled, zvýšená citlivost pokožky, absence potřebných látek pro zdraví pokožky a pochopitelně i nedostatečná ochrana před UV zářením. Před výletem do zimy je zapotřebí zvolit opravdu funkční kosmetiku. Vyzkoušejte vyměnit krém za koncentrovanější ochranu v podobě séra!

Unikátní složení pro každý typ pleti

Radost pokožce a třeba i blízkým lidem ve vašem okolí (přeci jen se blíží Vánoce) uděláte s unikátním produktem, kterým je skvalenové sérum s nízkomolekulární KYSELINOU HYALURONOVOU. Toto olejové sérum blahodárně působí na pokožku. Zmíněný skvalan je mnohými považován za přírodní facelift a ne náhodou se momentálně jedná o jednu z nejexkluzivnějších komponent v kosmetice. Tento botanický lipid tvoří základ vysoce kvalitního séra a je identický s lipidy lidské pokožky. Díky tomu je absolutně bezpečný a vhodný pro každý typ pleti toužící po hedvábném pocitu.

Síla séra

Skvalenové sérum s nízkomolekulární KYSELINOU HYALURONOVOU obnovuje lipidovou bariéru pokožky a má schopnost vyléčit popraskanou kůži. Skvělou zprávou také je, že pomáhá redukovat vrásky. Sérum funguje také jako antioxidant. Jako jeden z mála produktů přidává ke všem vyjmenovaným vlastnostem schopnost bojovat proti ekzémům a lupénce. Toužíte-li po pružné a flexibilní pokožce, je sérum jasnou volbou. Produkty najdete na www.drentner.cz.

Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.