Styl a móda

Zútulněte si obývací pokoj

Když dotváříte interiér svého bytu, věnujte hodně pozornosti obývacímu pokoji. Budete v něm trávit spoustu času.

Když dotváříte interiér svého bytu, věnujte hodně pozornosti obývacímu pokoji. Budete v něm trávit spoustu času. Televizor, na který se budete koukat, najde své místo nejspíše právě zde. Umístíte sem knihovnu. Nebudou zde asi chybět ani repro bedny pro kvalitní poslech hudby.

Splňte si svá přání

Zbývá už jen jediné, kvalitní posezení, na kterém byste si opravdu odpočinuli, ať už při dobrém filmu v televizi, při zajímavé knížce nebo oblíbené muzice. Nabízíme sedací soupravy, které vám umožní opravdu příjemnou relaxaci. Nestačí vám běžně sedačky v obchodech? Toužíte potom nechat si vyrobit posezení podle svých přání? Tohle je jedinečná příležitost. Čalounění si vyberete na základě svých požadavků. K dispozici je asi sto různých modelů sedaček, každý z nich se dá podle potřeby upravit. Tím pádem počet možných variací stoupá. Podstatný je individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Nepřehlédnutelné sezení

Máte-li větší obývací pokoj a nechcete-li ho zahltit přemírou nábytky, budou pro vás nejoptimálnějším řešením dominantní sedačky ve tvaru U. Ty zaplní prostor a budou na první pohled nepřehlédnutelné.
Jakou si můžete vybrat potahovou látku?

  • Textilní materiál, který se dá vyprat.
  • Kůži, která je měkčí, hladší, odolnější a navíc působí estetičtějším a luxusnějším dojmem.

Nebudete-li se bát nějakého atypického tvaru, výsledný efekt mohutné sedačky ještě zvýšíte.

Zvolte přírodní linoleum

Podceňovat byste v obývacím pokoji neměli ani podlahovou krytinu. Jakou si vybrat?
Jednoznačně doporučujeme linoleum. Proti kobercům má četné výhody. Nepřitahuje prach a roztoče jako koberce, což ocení zejména alergici. Snadno se udržuje. Můžete si vybrat různé vzory. Nemusíte se také obávat, že jde o umělou hmotu problematického složení. V současnosti jsou trendem přírodní linolea ze směsi dřevní a korkové moučky.

Štítky