Styl a móda

Zpátky do školy: Jaký outfit zvolit, aby ostatní praskli závistí?

Nový školní rok už klepe na dveře. Představa, že bys na první školní den vyrazila v tom samém outfitu jako minulý rok tě určitě nebere. Ne, kámošky určitě budou mít něco nového a ty jistě nechceš být ve starém tričku a s ošoupaným batohem od loňska bílou vránou. Pořiď si proto něco nového, před čím tvoje kamarádky určitě zatají dech.

Buď rebelka, dokud můžeš

Úplně klidně to může být něco, co dokonale rozčeří poklidné vody tvojí školní třídy. Neboj se obléct si triko, mikinu a vzít batoh, kterým vzbudíš rozruch a třeba budeš i trochu provokovat. Protože kdy jindy provokovat než jako mladá rebelka, ne? Až ti bude padesát, nikdo už ti tu provokaci neuvěří. A potom, jak se říká, léta obrousí hrany a bývalé rebelky jsou zpravidla v padesáti krotké ovečky. Tak využij příležitosti a inspiruj se na dámské mikiny, než ti ujede vlak.

Předveď ostatním pěkné nohy

Dokud je ještě teplo, zkus různé dámské kraťasy. Využij posledních slunečních paprsků, kdy ještě můžeš běhat s kamarádkami po venku a ukázat po létě pěkně vysportované a opálené nohy. Jakmile se přehoupne podzim do své druhé poloviny, už budeš mít smůlu. Kraťasy pak vytáhneš až napřesrok. Tak si to ještě chvíli vychutnej. Je škoda chodit v dlouhých kalhotách, když máme ještě poslední zbytky léta a můžeš ukázat, jak ti krátké nohavice sednou.

Jak být šik do školních lavic?

Začátek školního roku ale znamená i pořídit parádní nový batoh. Musí být praktický. Je proto samozřejmé, že má nastavitelné popruhy a polstrovaná záda a speciální a dostatečně velký prostor určený pro notebook a formáty A4. Být šik do školních lavic s sebou ovšem nese i možnost koupit si parádní kšiltovku. Takovou, že ostatní hvízdnou závistí. Tečku za školním outfitem potom udělají dámské tenisky Adidas, které jsou slušivé a praktické zároveň.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.