Styl a móda

Zná tvé poprsí cestu do ráje?

Podprsenky jsou nezbytnou výbavou každé ženy. Jejich výběr je mnohdy podceňován, což není pro samotné poprsí i celkový vzhled příliš dobré. Proto jsem pro tebe připravila manuál s radami ohledně výběru podprsenky, které ti při rozhodování mohou přijít vhod. Kromě toho se na samotném konci dozvíš, jak si ideální podprsenky představují čtenářky Kámošky a jak celou věc vidí kluci.

Chceš mít krásná prsa? Začni výběrem kvalitního spodního prádla a šik podprsenky. Víš, kde hledat?

Základy, které neopomínej

Aby byla tvá podprsenka opravdu pohodlná a navenek vytvářela požadovaný dojem, je nezbytná správně zvolená velikost podprsenky. Dobrý internetový obchod nabízí podprsenky v různých velikostech, ze kterých si snadno vybereš. Je potřebné soustředit se na celkovou konstrukci podprsenky a přihlédnout k velikosti tvého poprsí. Velké poprsí nutně potřebuje bytelnější podprsenky. Díky nim nebudou mít tvá ňadra tendenci „klesat“. Vyžaduj pevnější část mezi košíčky, silnější ramínka, zpevněnou zadní část a zpevněné boky, jenž od prsou neodstávají. U malého poprsí máš sice rozšířenější volbu, ale opět nezapomínej na to, aby byla tvá ňadra podprsenkou správně podpořena. Na škodu není přihlédnout i k bokům podprsenky a k části mezi košíčky, jak jsem uvedla u většího poprsí.

Sexy krajka letí
Zná tvé poprsí cestu do ráje?
Efekt pro svůdný dekolt
Zná tvé poprsí cestu do ráje?
Podprsenka s výztuhou

Vychytané materiály a sexy tvary

Kvalitní materiál je pro podprsenky a spodní prádlo velmi důležitý. Pod elastický vršek zvol podprsenky nejlépe bezešvé, které nebudou pod oblečením viditelné. Jestli jsi náchylnější na vyrážky, vyhýbej se podprsenkám ze syntetických materiálů. Jinak vol materiál, který ti vyhovuje a je ti příjemný. Spodní prádlo by tě nemělo nikde škrtit a měla by si mít pocit, jako kdybys na sobě žádné neměla. Pokud tohle některé tvé podprsenky nesplňují, porozhlídni se po nových. Dámské prádlo přináší jednu novinku za druhou, a proto není problém vybrat skvělý kousek za příznivou cenu. Osobně fandím klasickým barvám, ale pokukuji také po barevných kouscích s krajkou, jenž mi přijdou vážně sexy.

Zná tvé poprsí cestu do ráje?
Podprsenka modelující tvar
Zná tvé poprsí cestu do ráje?
Měkké košíčky
Zná tvé poprsí cestu do ráje?
Tyrkysový potisk

Vyhni se snadno nepříjemnostem

Špatně zvolené spodní prádlo nepřináší nic dobrého a v tomto odstavci se podíváme na to, že stačí myslet na pár osvědčených rad! Vyhni se nákupu prádla na tržnici, nekvalitní materiál může u citlivějších dívek vyvolat ekzém a další kožní vyrážky. Špatná velikost může snížit pevnost poprsí a nejen to. Kromě toho může způsobit bolesti prsou, hrudníku, bolest hlavy, zad i krku. Špatně vybrané podprsenky se negativně odrážejí i na držení celého těla, což celému zdraví rovněž nepřidá.

Zná tvé poprsí cestu do ráje?
Skvělé držení ňader
Zná tvé poprsí cestu do ráje?
Velikost není problém
Zná tvé poprsí cestu do ráje?
Hledáš smyslnost?

Ideální podprsenky pro malá i velká ňadra

Ať už máš malá či velká prsa, vždy si dokážeš vybrat ideální spodní prádlo a podprsenky, které si zamiluješ. Pro malá prsa doporučuji typ push-up, balconette, bezešvé, zvětšující, vyztužené, ale krásně mohou vypadat i podprsenky s poloviční výztuží. Pro velká prsa jsou vhodné podprsenky vyztužené se zesílenými ramínky, dále bezešvé, balconette, zmenšující i polovyztužené podprsenky.

Anketa na závěr

Jak jsem v úvodu slíbila, přináším menší anketku se čtenářkami, kterých jsem se ptala, co by měla pro ně ideální podprsenka splňovat. Od kluků se pak dozvíš, co se jim v souvislosti s podprsenkami líbí.

Kačka (24 let): “Spodní prádlo si po několika zkušenostech vybírám pečlivě. Nesnesu, když musím dělat kompromisy. Cítím se pak nesvá. Takže si ráda připlatím za kvalitu, ale vím, že mi v ní bude dobře. Když si vzpomenu na podprsenky z trhu, tak mám dost. Vydržely mi s bídou dva měsíce a příjemně mi v nich moc nebylo. Záruky se člověk nedovolá. Pro mě je ideální podprsenka taková, která je na oko i na omak příjemná, opravdu kvalitní a nikde mě neškrtí.”

Aneta (17 let): “Aby byla pro mě podprsenka příjemná, musí splňovat 5P – příjemná, pěkná, pohodlná, padnoucí a pořádná. Pokud něco z toho daná podprsenka nesplňuje, za žádnou cenu si ji nekoupím.”

Carlos (19 let): “Holky by si určitě měly spodní prádlo vybírat pečlivě. Sice je pro nás kluky prima, když holce při naklánění vykoukne ždibec prsa, ale z jiného pohledu to vypadá divně :-). V závěru bych řekl, že pěkné prádlo na holce je fakt sexy. Jo a holky, určitě se nebojte vyzkoušet erotické spodní prádlo!“

Míra (23 let): – Podprsenky spíš rád rozepínám, než abych je nějak zkoumal. Ale když mám podprsenky na holkách posoudit tak celkem nehezké je, když se holkám podprda zarejvá do těla a z oblečení koukají v létě ramínka. A to je tak jediné, co bych vytkl. Jinak zajímavé podprsenky na holkách vypadají úžasně.

Jak je vidět, správně vybrané spodní prádlo a podprsenka dokáže dělat divy. Může ti nejen zajistit pohodlí každý den, ale také pořádnou dávku sebevědomí a zájmu ze strany opačného pohlaví. A jaké podprsenky nosíš ráda ty?

4 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • šedo-růžová kombinace je úúúúžasná! dřív jsem nosila jen klasiku, ale v poslední době mě víc lákají různé kraječky, barvy, potisky a tak dále…. jako jsou některé holky ulítlé na boty a kabelky, já začínám lovit nové podprsenky 😀 dík za článek. Melly

  • Já jsem se děsně dlouho bránila push-up podprsenkám, ale můžu říct, že pro holky, které nejsou až tak obdarovány (mezi ně patřím i já), je to vysvobození a skvělá věc na zvýšení sebevědomí.

  • Včera ode mě dostala přítule podprsenku, to jste měli vydět ten její výraz 😀 – odměna mě neminula!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.