Styl a móda

Změň svůj život, staň se fotomodelkou!

Přihlaš se do soutěže Czech&Slovak Photo Girl a získej smlouvu v objemu 150.000 Kč, profesionální foto-book a kontakty u profesionálních fotografů a v partnerských agenturách. Šance pro talentované dívky na www.photogirl.cz

Czech&Slovak Photo Girl 2015 je česko-slovenská soutěž pro talentované dívky s předpoklady pro práci fotomodelky. Díky rozsáhlé publicitě tato soutěž nabídne mnoha nadaným dívkám možnost prostřednictvím soutěže prezentovat svůj talent před širokou veřejností i před řadou profesionálů z oborů zabývajících se fotomodelingem a získat atraktivní pracovní příležitosti v oblasti profesionálního fotomodelingu.

Soutěžící dívky budou mít po postupu do semifinále zajištěno vedení zkušených a renomovaných fotografů a dalších odborníků z oboru. Předsedou odborné poroty a hlavním uměleckým garantem projektu bude fotograf Robert Vano.

Vítězkám soutěže organizátor garantuje atraktivní pracovní smlouvy, zajišťující práci v oblasti profesionálního fotomodelingu v objemu: 150.000 Kč pro 1. místo, 90.000 Kč pro 2.místo a 50.000 Kč pro 3. místo.

Finalistky česko-slovenského finále budou prezentovány na fotografiích významného fotografa Roberta Vana ve speciálním nástěnném kalendáři Czech&Slovak Photo Girl.

Změň svůj život, staň se fotomodelkou!

Projekt Czech&Slovak Photo Girl navazuje na tradici mnoha mezinárodních úspěchů českých a slovenských fotomodelek, které patří k nejžádanějším tvářím v mnoha světových fotomodelingových agenturách, kde reprezentují ČR. Model této soutěže je převzatý od zavedené soutěže, pořádané v USA, která už několik let vyvolává velký zájem ze strany soutěžících, fotografů, agentur, partnerů i veřejnosti.

Základní kolo soutěže proběhne prostřednictvím internetu. Semifinálová kola proběhnou na regionální úrovni. Finále a národní finálová kola proběhnou formou veřejných galavečerů s kulturním programem a budou doprovázena výstavami fotografií, foto-workshopy a prezentacemi partnerů soutěže.

První kolo soutěže bude probíhat v ČR i SR prostřednictvím internetu.

Semifinálová kola soutěže budou probíhat v ČR i v SR na regionální úrovni a vítězky regionálních kol budou mít šanci zúčastnit se velkého mezinárodního česko-slovenského finále o titul Czech&Slovak Photo Girl 2015.

Organizace soutěže:

  • Základní kola – výběr finalistek do regionálních kol proběhne na základě soutěžních snímků zveřejněných na webových stránkách projektu, o postupu do regionálních kol soutěže rozhoduje odborná porota. Organizátor bude v rámci základního kola soutěže organizovat také doplňkové soutěže formou SMS hlasování.
  • Regionální kola – proběhnou formou foto-workshopů pod vedením profesionálních fotografů. Výsledkem workshopů budou nominace do českého, moravského a slovenského národního kola – do každého z národních kol postupují nejlepší soutěžící, které vybere odborná porota, tak, aby celkový počet soutěžících, nominovaných do každého z národních kol byl 12. Semifinalistky, vybrané pro účast v národních kolech, budou prezentovány formou veřejných výstav fotografií. Organizátor bude také v rámci regionálních kol soutěže organizovat doplňkové soutěže formou SMS hlasování, s možností získání speciálních ocenění pro zvolené soutěžící.
  • Národní kola – české, moravské a slovenské – proběhnou formou slavnostních galavečerů, doprovázených výstavami fotografií soutěžících finalistek, vytvořených špičkovými profesionálními fotografy – výsledkem národních kol budou nominace do česko-slovenského finále. Z každého národního kola postupují do finále 4 nejlepší soutěžící + 2 náhradnice;
  • Mezinárodní česko-slovenské finále Czech&Slovak Photo Girl 2015 proběhne formou velkého slavnostního galavačera, spojeného s vernisáží fotografií 12 soutěžících finalistek, vytvořených špičkovými profesionálními fotografy; Také v rámci finále soutěže může organizátor realizovat doplňkové soutěže formou SMS (nebo jiné formy) hlasování, s možností udělení speciálních ocenění pro zvolené soutěžící.
  • Soutěžící bude ve všech soutěžních kolech hodnotit a nominovat odborná porota, kterou jmenuje vyhlašovatel.

Soutěž je vyhlašována společností BZ Partners Group a.s., se sídlem Na Viktorce 20, 130 00 Praha 3, IČ: 28471903.

Do soutěže je možné přihlásit se na www.photogirl.cz. Stačí vyplnit přihlášku a vložit 3 soutěžní fotografie.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.