Styl a móda

Zkrotit dlouhé vlasy a styl pomůže originální dřevěná spona

Spona do vlasů může být nejen praktickým pomocníkem pro zkrocení účesu, ale také stylovým doplňkem stylu.

Na cestě k originalitě

Spona do vlasů nesmí chybět ve výbavě žádné ženy s dlouhými vlasy. Jedná se nejen o praktickou pomůcku pro každý den, díky které jsou prameny vlasů pod kontrolou, ale také způsob, jak bez větší námahy docílit zajímavé vlasové kreace a jedinečného účesu. Spona jako taková má velmi bohatou historii. Dnes tak máme na výběr jednoduché modely, ale také sponky, které lze bez nadsázky považovat za umělecké předměty. Právě o nich bude řeč, protože mají jedinečnou schopnost doplnit styl jejich majitelky.

Příběh dřevěné krásy do vlasů

Pokud i vás láká jedinečnost a kvalita, nemůžete si nechat uniknout dřevěné spony do vlasů, které jsou vyráběny ručním způsobem v malém rodinném ateliéru HP styl studio. Vytvářeny jsou pouze omezené kolekce v modelových řadách, nicméně to rozhodně není to jediné, co je dělá jedinečnými. Jejich příběh začíná před téměř 30 lety, kdy pan Hájek poznal manželku a dostal nápad, že pro její dlouhé vlasy vyrobí něco dřevěného a dostatečně originálního na sepnutí. Prakticky bez prostředků a bez znalosti byť jen nějakého řemesla se vydal na dlouhou cestu různých experimentů. Po několika letech a lopocení se s materiálem dokonale zjistil, jak má spona sloužit, jakým způsobem se má dělat a jaké má mít přesně parametry. A výsledek? Ten stojí za to!

Jedinečné na celém trhu

Sortiment, který dnes HP styl studio vyrábí, si našel zákazníky po celém světě. Je pravda, že takto originální dřevěné spony jinde nelze najít. U tvarování každého modelu je využit určitý řemeslný fígl, sponu a design tak nelze snadno napodobit. Výsledný výrobek je elegantní, lehký, ale také dostatečně pevný. Odpovídá nejvyšším nárokům na funkci a pohodlnost při používání. Nemluvě o tom, že při výrobě jsou používány pouze ovocná, exotická a další tvrdá dřeva s ideálními vlastnostmi. Výrobky jsou kolorovány lihovými mořidly a napouštěny přírodním lněným olejem. Jeden pohled na některé z aktuálních spon stačí k tomu, aby se člověk zamiloval.

Za pohodlným používáním stojí pečlivé tvarování s konečnými vlastnostmi pružiny. Při tvorbě účesu tak dále nemusíte používat další podpůrné pomůcky jako jsou například gumičky a pinety. Dřevěné spony jsou velmi lehké a dokonce i ty velké si udržují hmotnost pod 20 gramů.

S láskou pro funkčnost a přírodu

Výše představené spony do vlasů jsou jasným důkazem toho, že pečlivým přístupem lze i z jinak obyčejné pomůcky vytvořit stylový doplněk, který je navíc maximálně praktický. Použité materiály ve spojení s originálním designem už jen podtrhují jedinečnost těchto spon a žen, které se je rozhodnou využít pro tvorbu účesu z dlouhých vlasů. Jaká z nich je ta pravá pro vás?

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.