Styl a móda

Zázračný kelímek, který umí snad vše

Už si slyšela o zázračném kelímku? Je malé, skladné, voňavé a účinné! Navíc ho můžeš využít téměř na jakoukoli bolístku, která trápí tvou pokožku či rty.

Když mi jednoho dne mamka (cca. 7 let zpět) představila malý klasický zázračný kelímek, nazvala jsem ho vajíčkem. Nebudu popírat, vůbec mi nevoněl a jeho barva mi přišla velmi divná. Chuť tento výrobek používat jsem tehdy rozhodně neměla, ale dnes jsem za něj vděčná a proto bych ho ráda představila i vám!

Zázračný kelímek pro mě vždy byl a bude kouzelné vajíčko!
zdroj: femina.cz

Škála různých příchutí a vůní tě okouzlí

Klasický, čokoládový, karamelový, třešňový, vanilkový a mandlový. Toto široké spektrum příchutí ti nabízí zázračný kelímek. Výběr vhodné příchutě a vůně je velmi náročný, protože každá krásně voní a má nějaké to plus, které jiná příchuť nemá např. mně čokoládový kelímek dokázal vždy zahnat chuť na sladké.

Všestranné využití kelímku je velkou výhodou

Krém na rty, paty, lokty, kolena, záděry, ekzémy, odřeniny už nebudeš potřebovat, pokud budeš mít „kouzelné vajíčko“. Navíc ho můžeš také využít na suchou a rozpraskanou pokožku, která již nebude mít šanci! Zázračný kelímek můžeš využít opravdu mnohými způsoby a vůbec se nemusíš bát, že ti zůstane ležet v kosmetičce, protože pokud ho použiješ jednou, jistě bez něho už z domu nevyjdeš.

Mandlový kelímek
Kelímky se také pyšní velmi krásným balením, ale ne pro každého je natolik praktické.
zdroj: mezizenami.cz

Pokud nenarazíš na vhodný okamžik, kdy jsou kelímky v akci…

Cena kelímku je poněkud vyšší. Klasická cena, kterou 15 ml kelímek obsahuje je 219 Kč, ale nezoufej, kelímek je často v akci a to za 79 Kč, které se rozhodně vyplatí investovat. Pokud ovšem nutně nějakého vajíčkového pomocníka potřebuješ a nechce se ti čekat, rozhodně ti můžu říct, že těch 219 Kč se i tak oplatí dát a kelímek si koupit, ale nediv se, když ho za dva, tři týdny uvidíš v akci.

Hodnocení kelímku

Kelímky jsou hodnoceny velmi dobře. Většina slečen na kelímek nedá dopustit ovšem věc, která tento kelímek občas připraví o hvězdičku je právě tvar vajíčka. Pokud slečna hoví delším či snad dlouhým drápkům je pro ni dost obtížné krém dostat a většina obsahu ji zůstane za nehty. Já s tímto bohužel také měla problém, brzy jsem ho opět začala řešit tak, že jsem si vzala odličovací tampón, který obsah skvěle pochytil a nanesl na mé rtíky či bolavé místečka. Tento nedostatek bohužel je, ale kelímku bych ani tak neubrala ani jednu hvězdičku a dala všech 5.

Hodnocení kelímků je více než kladné
Hodnocení kelímku je velmi dobré, ale více již najdeš na obrázku.
zdroj: oriflame.com

Zázračný kelímek ve formě balzámu

Pro slečny, které tento kelímek využívají hlavně na rty mám skvělý tip. Zázračný kelímek je také ve formě balzámu na rty. Krásně rty vyhladí a velmi dobře o ně pečuje. Speciální zjemňující a ochranná receptura obsahuje včelí vosk, olivový olej a olej z hadince. Je velmi příjemný a rty jsou po něm krásně hebké. Já tento balzámek používala většinou na noc, kdy měl čas zapůsobit a ráno jsem se chlubila rtíky jako miminko. Hodnocení balzámu jsou momentálně 4 hvězdičky. Jeho oficiální cena je 159 Kč, v akci 109 Kč a pokud do něj peníze vložíte, nebudete určitě litovat. Já osobně lepší zjemňující a ochranný balzám neznám!

Zázračný kelímek jako balzám na rty!
Já osobně lepší zjemňující a ochranný balzám na rty neznám.
zdroj: cz.oriflame.com

Vyzkoušela jsem momentálně tři vajíčka- klasické, čokoládové a nyní vlastním karamelové (Děkuji Ježíšku). Klasické vajíčko mi vždy sice pomohlo, ale ta (ne)vůně se mi moc nelíbila a proto jsem se rozhodla vyzkoušet intenzivní čokoládový kelímek. Z čoko-kelímku jsem byla nadšená, jeho vůně je velmi intenzivní a prostě účinkuje skvěle. Navíc měl jednu výhodu a to tu, že mě po něm vždy přešla chuť na sladké. Kelímek vystřídal kelímek a ke mně se dostal do rukou kelímek karamelový. Výsledek opět jedna báseň a ta vůně snad ještě lepší než čokoládová. Krom těchto tří kelímků jsem pochopitelně vyzkoušela i balzám na rty a mohu jej opravdu doporučit. Tento druh výrobku mě velmi zaujal a já o něm mohu mluvit jen kladně.

Karamelový kelímek
Karamelový kelímek mi vyrazil dech svou vůní!
zdroj: adistar.cz

Kde zázračné kelímky koupit?

Pokud si chceš i ty tento výrobek vyzkoušet, neváhej se mrknout na internetu nebo přímo do Oriflamu, kde najdeš mnoho druhů a je jen na tobě, který si vybereš.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Milé slečny myslím, že je na něj právě v Oriflamu akce. Tak kdybyste měly zájem neváhejte a koukněte po něm. Je to opravdu velice šikovná a praktická věcička, kterou je dobré mít vždy při ruce. 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.