Styl a móda

Zaručený tip na svěží změnu v šatníku? Nová kabelka!

Kabelka je nepostradatelným doplňkem, na který se v ženském šatníku tak trošku zapomíná. Pokud přemýšlíte, jak skvěle oživit jarní look, zahoďte starý kousek a zaměřte se na nové modely kabelek podle italských trendů.

Zaostřeno na doplňky

Všechna roční období mají něco do sebe, ale ty s hezkým počasím lákají k zajímavým kombinacím oblečení a pořádnému osvěžení šatníku, ve kterém v letošní sezóně plné novinek hrají první housle promyšlené doplňky. Kožené kabelky jsou zárukou kvalitního materiálu, jenž lze snadno kombinovat a vsadit tak na originalitu do nejmenšího detailu. Pravá kůže je velmi odolná a díky různým barvám provedení opravdu univerzální. Kožené kabelky tak můžete nosit nejen na formálnější večírky, ale i během každodenního bloudění ve městě.

Nebojte se neotřelého vzhledu

Velmi jednoduché oblečení ve střídmých tónech vyžaduje nějaké překvapení. Vystupte z módní šedi a nebojte se kabelky, které se pyšní neotřelým tvarem a zářivými barvami. I u nich se však můžete spolehnout na dostatek úložného prostoru a variaci kapsiček k uložení kosmetiky, telefonu a dalších drobnůstek.

Na ples za princenzu

Chystáte-li se vyrazit na ples, vsaďte raději na minimalistické řešení, které je vhodné z pohledu menšího doplňku, ale také z důvodu odpovídající elegance. Plesové kabelky budou tak tím pravým, co z krásné ženy udělá střed pozornosti. I v tomto případě snadno sladíte kabelku prakticky s libovolnou barvou a střihem šatů. Žhavým tipem na luxusní image je pak správná kombinace barvy bot právě s doplňky v podobě kabelky.

Kůže je jasná volba

Součástí kožené kabelky bývá samozřejmě i praktické ucho, díky němuž lze nosit nejen v ruce, ale i přes rameno. Kvalitní kůže najde v každém šatníku plnohodnotné uplatnění po celý rok. Kabelka funguje jako nosný prvek outfitu a pokud je nová, zaručeně udělají radost nejen její majitelce. Aktuální italské trendy sází na rozkošné detaily a neotřelé barvičky, které zaujmou na první pohled.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.