Styl a móda

Základy péče o vlasy, které mají být skutečně krásné

Stav a kvalita vlasů je vizitkou každé ženy. Jak o vlasy pečovat tak, aby byly výsledky co nejlepší? Podívej se na několik praktických tipů.

Nekončící boj

Péče o vlasy je nekončící boj. Vyžaduje dostatek času i trpělivosti. Pohled na výsledek v podobě nádherných vlasů je však dostatečnou odměnou. Pokud i ty patříš mezi ty ženy, kterým na vzhledu jejich vlasů skutečně záleží, mám pro tebe několik tipů a doporučení. Kouzlo se mnohdy ukrývá pouze v používání těch správných produktů. Přestaň tak zbytečně bloudit a vsaď konečně na kvalitu. Právě ta totiž zařídí, že tvé vlasy budou krásné a zdravé!

Péče o barvené vlasy

Barvení je samo o sobě pro vlasy zátěž, a proto je zapotřebí péči o barvené vlasy věnovat speciální péči. Šampon na barvené vlasy by ti neměl chybět ve výbavě, pokud chceš ochránit barvu vlasů a zabránit jejímu rychlému vymývání. Šampon na barevné vlasy Vitamino Color AOX od L´Oréal Professionnel obsahuje unikátní koktejl antioxidačních látek, které se postarají nejen o výdrž barvy, ale také o lesk, sílu a pružnost vlasů. Ty si tak můžeš nový účes a sytou barvu užívat déle než obvykle.

Máš poškozené vlasy?

I já sama jsem už jednou chtěla vše vzdát, protože jsem měla vlasy poškozené a nezdálo se, že by mi něco pomohlo. Vysvobozením však opět byla kvalitní vlasová kosmetika a její poctivé používání. Šampon na poškozené vlasy je zapotřebí používat pravidelně a delší dobu, jedině tak se postará o posílení a do budoucna brání poškození a lámání vlasů.

Kromě šamponu je možné používat na poškozené vlasy také obnovující elixír, například Luxe Oil obsahující arganový, jojobový a mandlový olej. Výsledek se dostaví ihned. Pro ještě intenzivnější hýčkání vlasů doporučuji regenerační zábalový vlasový krém Wonder s výtažkem z bambusu. Oživí i velmi zničené a dlouhodobě namáhané vlasy.

Daň za vlasové kreace

Není těžké shodnout se na tom, že za poškozením vlasů stojí především jejich častá úprava do různých účesů a vlasových kreací. V honbě za originalitou a stylovým lookem je tak zapotřebí myslet také na to, jak vlasy chránit. Skvělým příkladem produktu, který je určen přesně pro takové situace, je uhlazující a ochranné sérum na žehlení vlasů Schwarzkopf Professional Osis+ Sleek Flatliner.

Častým škůdcem bývají také nekvalitní laky na vlasy. Fixace by měla být nejen silná, ale také ohledupná. Tyto požadavky splňují laky Loreal Professionnel Infinium. Jejich dlouhotrvající ochrana je ověřena profesionály v praxi.

Důležitou roli v péči hrají i zdánlivé maličkosti. Například obyčejné gumičky vlasy ničí a lámou, a proto je zapotřebí vybrat si takové, které tyto nevýhody nemají. Myslíš si, že takové neexistují? Jsi na omylu, invisibobble gumičky nezanechávají na vlasech stopy po sepnutí vlasů a jsou k nim maximálně šetrné.

Už víš, jak na to?

Všechny výše představené produkty a nejen ty na tebe čekají na stránkách internetového obchodu bezvavlasy.cz. Tak neváhej a začni péči o krásu vlasů brát vážně. Odvděčí se ti atraktivním vzhledem, který si dozajista získá pozornost okolí.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.