Styl a móda

Vytvoř si designové hodinky dle nálady či barvy oblíbených šatů

Miluješ originální dopňky, které oživí tvůj styl a ladí dokonale s outfitem? Nyní si můžeš vytvořit hodinky přesně dle stylu, který tě baví. Stačí vyměnit ciferník ve tvaru známky nebo náramek a zas dokonale ladíš. Na hodinkách S.T.A.M.P.S. se staneš snadno závislá!

Proč by měly hodinky ukazovat jen čas?

Pryč jsou doby, kdy hodinky plnily pouze roli ukazatele času, ostatně to dnes za ně hravě zvládne třeba mobil. Mnohem víc se dnes u hodinek hledí na design a originalitu, tedy na to, jak reprezentují tvou osobnost. A věř, že S.T.A.M.P.S. jsou doslova módní revolucí. Zaujmou nejen netradičním tvarem, ale také širokou škálou barev a motivů. Vše začíná už u ciferníku ve tvaru poštovní známky s ozubeným okrajem. Pro vytvoření svěží kombinace stačí pouze přecvaknout „známku“ ve speciálním držáku na řemínku či náramku.

S.T.A.M.P.S.

Nekonečná kombinace

S hodinkami se nikdy nudit nebudeš, přes 300 různých motivů ciferníků ti přináší nekonečnou možnost kombinovat i díky vyměnitelným řemínkům. Na výběr jsou řemínky z pravé kůže, polyresinu (vhodný pro alergiky na kov), či dalších upravených povrchů jako je satén, krajka, lesk, mat, metalický a další. Nápady navíc nikdy nedojdou, každých 6 měsíců je tady totiž nová kolekce, která odráží vzory a trendy z významných světových přehlídkových mol.

S.T.A.M.P.S.

S.T.A.M.P.S.

Pochopitelně je důležité zmínit také to, že S.T.A.M.P.S. jsou k dostání také v pánské variantě. Zkrátka ideální tip na dárek pro přítele či manžela, který nesnáší módní šeď a v šatníku nemá obavy z nějakého toho divočejšího experimentu.

S.T.A.M.P.S.

Kde sehnat styl?

Vyměnitelný ciferník hodinek S.T.A.M.P.S. stojí 565 Kč (voděodolný) či 745 Kč (vodotěsný), řemínky dle druhu a materiálu ke koupi od 545 Kč do 990 Kč a náramky v rozmezí od 685 Kč do 1350 Kč. K dostání na e-shopu www.timehouse.cz nebo v Nákupní galerii Harfa v Praze.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.