Styl a móda

Vyraz do nové sezóny s kotníkovými teniskami

Jaro se nezastavitelně blíží, a každá z nás se už pravděpodobně nemůže dočkat té chvíle, kdy zimní kabáty a kozačky schová do nejvzdálenějších koutů svých šatníků, a stylově vykročí vstříc nové sezóně.

Co se týče bot – je opravdu nutné sledovat nejnovější trendy? Možná se tajemství módního obutí skrývá ve staré dobré nadčasovosti.

Dámské kotníkové tenisky značek jako je Converse, Vans nebo Nike, nabízejí kolekce, které jsou po dlouhá léta považovány za naprostý must-have. Jejich kolekce jako Converse Chuck Taylor All Star, Vans SK8-Hi nebo Nike Air Force 1 jsou definicí toho, co znamená pro módu nadčasovost.

Tenisky Converse Chuck Taylor All Star se totiž poprvé začaly vyrábět ve 30. letech a dá se říct, že do dnešní doby jsou naprosto věrné svému originálu. Vans SK8-Hi se drží na výsluní skejtové módy od 70. let minulého století a podobně je tomu i u Nike Air Force 1, které od 80. let patří mezi bestsellery.

Jak na trendy jarní outfit s kotníkovými teniskami? Je to jednoduché! A pozor, některé tipy platí i pro vašeho přítele!

1. Kratší džíny nebo kalhoty

Že přišla velká voda? Krátké kalhoty nebo džíny už dávno nepatří mezi společenská faux pas! Kalhoty končící u kotníků nebo nad nimi jsou už delší dobu trendy, v kombinaci s následujícími tipy bude váš outfit výjimečný.

2. Nevlastníte kratší kalhoty? Srolujte je do této délky!

Není důvod hned běžet do obchodního centra nebo do vyhledávače zadávat hesla jako „velká voda“ nebo „trendy kotníkové džíny“, srolujte si třeba ty, které už doma máte. Výsledek bude stejně stylový.

3. Vysoké ponožky

Vysoké ponožky už se dávno nehodí jen turistům do sandálů. Skvěle padnou do bot mnoha stylů, nejen do těch kotníčkových. A co víc? Vítané jsou pastelové, ale i syté barvy, šílené vzory od avokáda po zmrzliny, ponožky s logy značek, nebo klasické bez potisku.

4. Kalhoty ve slim i volnějším střihu

Neexistuje jeden „nejstylovější“ střih kalhot. Kalhoty ve slim střihu samozřejmě nikdy nezklamou, ale nesáhnete vedle, ani pokud zvolíte džíny rovného, volnějšího střihu, ve stylu 80. a 90. let nebo lacláče. Aktuální módní trendy nás ve výběru outfitů nelimitují, dávají nám prostor v tom vybrat si, co sedí přímo naší postavě a společně s pár doplňky – například ve formě stylově zvolených ponožek – nám dávají příležitost odlišit se!

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.