Styl a móda

Vybíráme stylové hodinky k letnímu outfitu

Správně vybrané hodinky jsou neodmyslitelnou součástí vyladěného outfitu, který sklidí obdiv okolí. Jaké hodinky si vybrat pro aktuální sezónu a co zrovna letí?

Tikající trendy

Jak je možné, že hodinky stále nevyšly z módy, když má každý člověk v kapse chytrý mobil s aktuálním časem? Odpověď je jednoduchá. Hodinky jsou v první řadě módním doplňkem. V létě si ho díky krátkému rukávu všimne prakticky každý. O důvod víc, proč ho vybírat s rozvahou a s dostatečnou znalostí aktuálních trendů. Svět dámských hodinek se rychle mění, a proto jsem zde s několika čerstvými tipy pro všechny milovnice elegance.

Přírodní neotřelost

Přírodní materiály mají jedinečnou schopnost zaujmout na první pohled a krásné hodinky Aurora italské značky Ab aeterno jsou toho důkazem. Tento model hodinek je z velké části vyroben ze 100% santalového dřeva. Nejedná se o imitaci, ale skutečné dřevo s cílem propůjčit nositelce neotřelost. Dřevo patří v módě mezi hity, čím dál častěji je možné se s ním setkat nejen u hodinek, ale například také u brýlí a kabelek.

Minimalismus na scénu

Pokud existuje opravdu nějaký klíčový trend, je to minimalismus. Je konec složitým ztvárněním ciferníku a monstrózním rozměrům, které se k něžné dámské ručce tak jako tak nikdy nehodily. Doba přeje jednoduchosti, u které velmi záleží na detailech. Výsledkem jsou však elegantní kousky vhodné pro každodenní nošení. Pojmem mezi minimalistickými modely jsou bez diskuze hodinky Cluse. Ultratenké pouzdro působí luxusně a skvěle padne na ruku.

Dalším zástupcem školy jednoduchosti je dámská kolekce hodinek MVMT. Proč se skrývat za složité zdobení, když se krása často ukrývá v jednoduchosti. Působivým bonusem je použití perletě na ciferník hodinek.

Preferujete kovový design pásku a nekompromisní důraz na preciznost? Dámské hodinky Komono Estelle Royale Silver pro vás budou správnou volbou. Belgická značka Komono slaví právem úspěch a zdobí nejednu sebevědomou ženu s dobrým vkusem.

Spojením jednochosti a velmi kvalitního zpracování vznikly hodinky The Gramercy Black holandské značky Rosefield. Kompletně černý vzhled je u dámských hodinek poměrně netradiční, což dělá z tohoto modelu zajímavou volbu a skvělý kontrastní prvek při tvoření letních outfitů.

Designovou lahůdkou jsou dámské hodinky Rosendahl a jejich legendární Picto, konkrétně Picto 43383. Systém jedné ručičky a otáčejícího se disku je proklatě originální, konstrukce je bez chybičky a bílá se zlatou nemůže zklamat.

Nadčasová popularita

V případě, že někdo poslední rok ignoroval módní editorialy a fashion profily na Instagramu, budou pro něj hodinky Daniel Wellington Classic Southampton Silver novinkou, do které se tak jako tak během pár sekund zamiluje. Britská firma Daniel Wellington si momentálně užívá obrovskou popularitu a není se čemu divit.

Všechny výše představené modely hodinek a celou řadu dalších skvostů přináší internetový obchod 24TIME.CZ. Široký výběr značek a doprava zdarma potěší každou ženu, která se toto léto rozhodla pro eleganci a zaslouženou pozornost.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.