Styl a móda

Výběr spodního prádlo v Česku a na Slovensku

Výběr spodního prádla bychom neměli podceňovat. Spodní prádlo hraje významnou roli v našem šatníku a může do značné míry ovlivnit to, jak se cítíme.

Česká a Slovenská republika jsou si velmi blízké. Módní trendy se v obou zemích téměř neliší a to platí také v případě, že nakupujete spodní prádlo. Změříme se nyní na výběr spodního prádla v obou zemích. Mnoho e-shopů, které působí v ČR, mají také své slovenské verze. To není nic neobvyklého. Dokonce i většina z nich zasílá zboží jak po celé ČR, tak na Slovensko. V podstatě jediný rozdíl je v platbě, zatímco v ČR platíme korunami, na Slovensku již několik let platí Euro.

Stejná nabídka pro obě země

Které české e-shopy mají také svou slovenskou verzi? Lze říci, že prakticky většina, z těch známějších jmenujme značky Triumph, Triola, Timo a jiné. Jedná se o kvalitní značky se spodním prádlem, v jejichž portfoliu najdeme podprsenky a kalhotky vyrobené z pečlivě vybraných materiálů.

Obecně platí, že ženy hledají pohodlné spodní prádlo, ve kterém se budou cítit příjemně, a také jim bude slušet. Největší poptávka je po podprsence s push-up efektem, který zvětší prsa a vykouzlí doslova dekolt snů. Kalhotky volí nejčastěji klasické zdobené krajkou nebo takzvané brazilky, které krásně zvýrazní zadeček.

Základ dne úspěšné ženy

Říká se, že podprsenka tvoří základ každého outfitu, přestože není vidět. Neměla by nikde škrtit ani tlačit. Neméně důležité jsou kalhotky, které mohou mít mnoho podob. Pokud hledáte svůdnější model, můžete zvolit kalhotky s nohavičkou nebo krajkové kalhotky.

A jaké jsou módní trendy spodního prádla pro rok 2017? Módní návrháři tentokrát vsadili na jemnost a ženskost. Pokud tedy ráda sledujete, co je trendy, zvolte podprsenku a kalhotky v tlumených barvách. Z materiálu tradičně vede krajka, a to jak v podobě jemné pavučiny, tak hustě tkaná a zdobená. Zajímavostí je samet, který ovládl módní průmysl už v loňském roce a letos se dostává také na spodní prádlo. Na své si přijdou také ženy, které dávají přednost pohodlí a milují jednoduchou nevycpanou podprsenku s klasickými trojúhelníčky.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.