Styl a móda

Velká soutěž o kabelku dle vlastního výběru u Delmas.cz

Kabelka je módní doplněk, kterým žádná žena milující styl nepohrdne. Pokud máš pro tento doplněk také slabost, nepřehlédni skvělý tip na soutěž o kabelku dle vlastního výběru!

Jedinečná příležitost

Jen my ženy víme, jaké emoce a jak velkou radost nám do života přináší značkové kabelky, které mají jedinečnou schopnost na sebe upoutat pozornost. Kabelka je žádaným doplňkem outfitu, nepostradatelným společníkem na plese či důležité schůzce. Bohužel většina z nás si nový kousek do sbírky nemůže pořídit zdaleka tak často, jak by toužila. Pokud si chceš udělat radost krásným designem z dílny světových návrhářů a kvalitou, určitě nepřehlédni soutěž, kterou nyní pořádá Delmas.cz. Tento přední český kamenný obchod a eshop se značkovou módou si pro všechny dívky a ženy přichystal soutěž o kabelku dle vlastního výběru. A jak se této atraktivní soutěže zúčastnit?

Stačí vyplnit soutěžní anketu na této adrese.

Je o co stát!

Věř, že v soutěži je doopravdy o co stát, protože v nabídce Delmas nechybí takové značky jako Calvin Klein, Guess, JOOP!, Kipling, Desigual, Elega by Dana Morávková a mnoho dalších. Ceny některých luxusních modelů se pohybují kolem 10 000 Kč a pokud vyhraješ, budeš mít možnost vybrat si opravdu libovolnou kabelku včetně té nejdražší. Mezi žhavé kandidáty jednoznačně patří kabelky Calvin Klein, které jsou velmi stylové a kvalitní. Za zmínku však stojí také velmi populární Guess kabelky. Jejich výrazný vzhled z tebe udělá automaticky střed pozornosti. Pro výraznější barevné kombinace a mladistvý design na každý den zase doporučujeme značku Kipling. Její kabelky mají nadhled a dokáží vykouzlit úsměv na rtech.

Delmas prodává kvalitní značkové kabelky v kamenných prodejnách již od roku 1992 a nyní ti přináší nejen skvělou soutěž, ale také široký výběr těch nejlepších značek online.

Nikdy nevíš, kdy se na tebe usměje štěstí, a proto zbytečně dlouho neváhej a vyplň soutěžní anketu. Trvá to pouze chvilku a je to skvělá šance, jak získat zdarma kabelku dle vlastního výběru. Už víš, která by to v případě výhry byla?

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.