Styl a móda

Vadí ti, jak se obléká? Pomoz mu vybudovat zbrusu nový styl

Snažíš se pokaždé oblékat co nejlépe, kdežto o tvém protějšku se to ani zdaleka říct nedá? Jsi skálopevně přesvědčená, že obměna šatníku mu určitě neuškodí, ale sám se k tomu spontánně nemá? Nečekej na to, až se za sto let rozhoupe a převezmi iniciativu raději sama. Poradíme ti, jak jeho styl změnit k lepšímu a to přesně tak, abys na jeho vzhled byla pokaždé pyšná.

Zaměř se na jeho slabé stránky

Jen ty sama nejlépe víš, v čem má tvůj protějšek slabiny. A na ty se během proměny stylu zaměř nejvíc. Pokud jsou úplně ve všem, musíš začít téměř od nuly. Nejprve si ale prohlédni jeho šatník a ponech v něm jen stylové oblečení, které opravdu stojí za to. Zbytek vyber buď sama (klidně rafinovaně ve formě dárku) nebo se do toho pusťte společně (kdoví, třeba se v něm probudí kus motivace).

Stavte styl na vzájemných kompromisech

Už v začátku je potřeba nad vším hodně přemýšlet. Budujete zbrusu nový styl, a jaké základy mu dáte, takovou bude mít kvalitu. Vezmi proto v úvahu jeho vkus, stejně jako to, co je mu sympatické. Pokud se totiž budeš snažit změnit jeho šatník, aniž by alespoň zčásti odpovídal jeho představám, nedostaneš se vůbec nikam. A když jo, tak ne na dlouho. Nový styl by ho za čas zkrátka přestal bavit a s radostí by se vrátil do zajetých kolejí. Kompromisy zkrátka musí být. Ve všem. Pokud už máš jasno o jeho představě, stačí k nim přidat své názory a trendy, jaké se právě nosí. Výsledek? Moderní styl, který bude vyhovovat oběma.

Vykročte tím správným směrem

Nic nejde lousknutím prstu a ani nový styl nevytvoříte během pár dnů. Všechno má svůj čas a chvilku potrvá, než všechno bude přesně tak, jak má. Je ale otázkou čím začít. Trefou do černého bude zejména univerzální pánská móda vhodná k většině oblečení a příležitostem. S ní vedle určitě nešlápnete. Zezačátku je ale dobré vyhnout se neznámým vodám, tedy třeba výstřednějším trendům, výrazným a těžko kombinovatelným vzorům…

Zaručená vzpruha pro každý pánský šatník

Originální pánská trička, která jsou nadčasová a mají něco do sebe, to je přesně to, co tvůj partner potřebuje. A právě jimi byste přípravu šatníku mohli začít. Vsaďte zejména na jednoduchý, avšak působivý design, neutrální barvy a jemné detaily, například stylové výšivky a nekomplikované potisky.

To samé platí také v případě, pokud má v oblibě spíše pánské košile.  Minimalistickým vzhledem a jemným designem nikdy nic nezkazíte, právě naopak. Aktuální sezónu jsou takové košile žádoucí.

Dobře promyšlené pánské kalhoty nebo džíny, které hravě zkombinuje s každým tričkem nebo košilí, by v jeho novém šatníku určitě neměly scházet. Kousky v netradičním vzhledu sice opět přichází do módy, ale pro začátek zůstaňte u klasiky podpořenou decentními odstíny.

TIP: Máte nezbytný základ už za sebou? Potom určitě nezůstávejte na místě a rozvíjejte jeho šatník společně dál. Inspirujte se, hledejte a hlavně jděte s dobou. Další zajímavé kousky přímo stvořené pro jeho osobitý styl už na vás čekají. Kde? V módním obchodě MARY Fashion, který tu má spoustu módních skvostů také pro tebe 🙂

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.