Styl a móda

Vadí klukům naše chloupky?

Chloupky u žen jsou neustále terčem kritiky. Názory na ně pak bývají různé, i když většinou převažuje negativní postoj. Přitom jsou chloupky přirozené a prakticky u všech žen na nějakém tom místě jsou. V tomto "bezchloupkovém" trendu se až zdá, že jsou chloupky něco nenormálního a nepřijatelného a mužům se nelíbí. Je tomu ale vždy tak? Přečti si názory kluků, kteří ti prozradí, jak vnímají chloupky na ženách oni.
Chloupky na některých místech klukům očividně nevadí, ba naopak jim mohou přijít roztomilé a vzrušující.

Když to není trs chloupků, nevadí mi

Chloupky nemusí být pro muže překážkou, pokud se vyloženě nejedná o pořádné “bobříka”. To potvrzuje názor dvaadvacetiletého Františka, který chloupky v míře toleruje. “Nejsem chlap, kterým by měl k chloupkům odpor a ani nevyžaduji, aby přítelkyně byla hladká jak mimino. Samozřejmě nohy bez chloupků jsou krásné, ale i dvoudenní strniště je roztomilé. Od té doby, co spolu bydlíme, to už přítelkyně tolik neřeší a mně to samozřejmě nevadí, pokud je to stále v normě a není chlupatá jak morče :-).”

Chloupky tam dole? Nevadí!

V dnešní době, kdy jsou módní vyholené intimní partie, by se mohlo zdát, že chloupky zrovna tam dole mohou být problém. Jako problém to nepovažuje osmnáctiletý David. “Chloupky na intimních místech mi nevadí. Teď samozřejmě nemyslím jen drobný proužek, ale celkové ochlupení. Moje holka se sice holí, ale někdy přijde doba, kdy tomu tak není a já proti tomu námitky nemám – ani se nedivím, mě holení taky neba. Pokud je tam holka upravená a výrazně to nevyčnívá z kalhotek a tak, je to hezké a rozhodně to není problém. Musí ale dodržovat hygienu a pečovat o sebe. To, že je holka dole chlupatá, totiž neznamená, že o sebe nepečuje.”

%CODE1%

Chloupky na bříšku jsou roztomilé

Chloupky na břiše nejsou žádnou zvláštností. Některé ženy mají na těchto místech chloupků více, jiné méně. Ať jsou jakékoliv, opět nejsou takovým problémem, jak se může na první pohled zdát. A dokonce mohou být roztomilé, což potvrzuje i názor sedmnáctiletého Michala. HHej, jako úplně zezačátku se moje přítelkyně za chloupky na břiše styděla. Pak začala s holením a vytrháváním a já se musel fakt tlemit. Upozorňoval jsem jí, že chloupky zesílí a stejně dorostou. A tak se taky stalo. Abych byl konkrétní. Přítelkyně má tmavé chloupky pod pupíkem směřující dolů k podbřišku. Pro ni to byl zpočátku problém, ale mě to přišlo roztomilé. Rád si s nimi hraji a sama prý nepochopí, jak se mi mohou líbit. Ale mně se líbí a budu rád, když to zůstane tak, jak to je. Sice přemýšlí nad nějakým tím laserem, ale to bych být jí nedělal. Dokonce má chloupky i na zadečku, takové ty jemné a i ty mi přijdou hezké a roztomilé.”

Chloupky na rukou jsou normální

Ani chloupkům na rukách se nedá vyhnout. Pro někoho to může znamenat problém, ale pro pětadvacetiletého Libora to problém nepředstavuje. “Nikdy jsem moc nechápal, jak si holky mohou holit chloupky na rukách. Asi je to tím, že nejsem žena a nesleduji trendy, ale přijde mi to zvláštní. Hold tam ty chloupky jsou a je to zcela normální. Mám rád přirozenost a hladké ruce mi přirozené nepřijdou. Má partnerka chloupky na rukách samozřejmě má a jsem rád, že jí nikdy nenapadlo si je oholit. Vždyť jí mám rád a mám rád i její chloupky.”

3 komentáře

Klikni pro přidání komentáře

  • Opravdu to hodně záleží na preferencích obou partnerů. Moje nynější partnerka má chloupky na stehnech jemné, protože si je nikdy neholila. Naopak lýtka má pokryté hrubšími chloupky, které jsou zvláště brzy po oholení velmi ostré. Pokud je nechá trochu povyrůst, tak je to mnohem příjemnější a pak stačí jednou za čas vzít to voskem nebo krémem.
    Holení rozkroku je další sporné místo. Ačkoliv je příjemné hladit holý rozkrok, o orálu ani nemlvě, změna k horšímu nastává velmi rychle. Během 1-2 dní se její hladká kůže stává drsným začínajícím strništěm, nemluvě o tom že když se na nějaké chloupky zapomene, můžou znamenat nepříjemnou nesnáz při milování.
    Naproti tomu jemně zastřižený bobřík je příjemný na dotek a jediné čemu může vadit je orál, což ale snadno překoná partnerova zručnost. A pokud se nenechá bobřík přerůst příliš a nebo je svůdně tvarován, pak u mě jasně vítězí.

  • Zaujal mě názor na chloupky na bříšku. Taky je mám a donedávna jsem se kvůli tomu nechtěla svléct do plavek. Od doby co mám přítele který je z nich, dá se říct, nadšený se z ně nestydím 🙂

  • Názory těchto mladíků jsou až vzkutku k nevíře – nesnáším chloupky. Holím si ruce už od 5. třídy, protože jsem byla a furt jsem citlivá holka, které vadí co se o ní říká. Jeden blbeček, který je snad o 1 mladší než já, mě v té době totiž nazýval “opicí”.
    S holením rukou bohužel nejspíš neskončím..je to opruz. Mám chloupky i na zadečku, na bříšku, vlastně všude kde to jde. I na zádech. Ale příteli to přijde roztomilé a říká, že mne miluje takovou jaká jsem, ještě že ho mám. Ovšem, rodiče mi slíbili k osmnáctinám že našetří, a půjdu na celkovou depilaci těla. Protože jsem jediná z rodiny, kdo ty chloupky má tak tmavě a je jich dost. V létě mi zbloňďatí, ale přecejen, být nahá se svým přítelem v posteli a myslet si, jak jste odporná, ikdyž vám říká opak, tak je vcelku otravné:/ navíc ráda chodím do aquaparků, na koupáky a v létě chci být prostě kočka. :-))

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.