Styl a móda

V kuchyni můžete nejen stylově vařit, ale také stylově vypadat! Jak na to?

Baví vás připravovat originální dobroty a v kuchyni se cítíte jako doma? V tom případě vás určitě bude zajímat, jak vařit ještě stylověji než doposavaď.

Kuchařky a vaření je opět sexy

Vaření je pro mnoho žen a hospodyněk povinností a nudnou rutinou, a proto je skvělé vidět, že kreativní recepty získávají na popularitě a láska k dobrému jídlu se stává opět módní záležitostí. Vaření se stává zábavnější a díky food blogům a sociálním sítím jako je například Instagram není problém čerpat inspiraci na nové a jednoduché dobroty. Pokud je i pro vás pobyt v kuchyni radostí a koníčkem, určite se shodneme na tom, že když se u nějaké aktivity cítíte dobře a v neposlední řadě u ní také dobře vypadáte, hned jde práce lépe od ruky. Láska sice prochází žaludkem, ale potěšit partnera pohledem na stylovou kuchařku také není k zahození, no ne?

Když chcete být v kuchyni šik

Tančení kolem sporáku s přehlídkovým molem nelze srovnávat, ale váš domácí úbor můžete i tak velmi snadno proměnit v atraktivní model. Naše babičky se bez nich neobešly, pak se na ně zapomnělo a teď jsou zpět v celé kráse. O čem je řeč? O stylových zástěrách, ve kterých budete v kuchyni šik! Puntíky a zajímavé vzory mají schopnost vykouzlit úsměv na rtech a proměnit vaření v radost.

Retro výletem za kuchyňským stylem je červená kuchyňská zástěra s bílými puntíky z jemné lehké 100% bavlny, kterou zdobí mašle z luxusní stuhy.

Svěží kolekce stylových zástěr však červeným kouskem rozhodně nekončí, velmi dobře vypadá také další barevná kombinace. Modrá kuchyňská zástěra s bílými puntíky s červenou mašlí je zde pro všechny kuchařky, které milují módu.

Sladkou tečkou je bez diskuze kuchyňská zástěra s růžovými puntíky, ve které můžete péct jeden koláč za druhým.

Další stylové zástěry na vás čekají na stránkách internetového obchodu Šik v kuchyni, kde je pro čtenářky našeho magazínu připravena 15% sleva na výše představenou červenou zástěru s bílými puntíky, když na konci objednávky zadají kód KAMOSKA. Sleva je platná do 31. března 2016.

Upečte si něco pro sebe

Líbí se vám výše představené zástěry? Tak věřte, že kromě stylu pochopitelně plní i praktickou funkci. Oceníte je při smažení, šlehání a dalších činnostech, u kterých je velmi snadné se zašpinit. Chystáte-li se po vaření hned ven, zástěra ochrání vaše oblečení a vy můžete vyrazit bez starostí do ulic. Ušetříte čas a nebudete muset zbytečně prát. Pokud si sama jen tak něco nekoupíte, co takhle některému z vašich strávníků za dárek v podobě šik zástěry slíbit nějakou skvělou dobrotu? To by mohlo fungovat!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.